شبکه اطلاع رسانی طـــــــــــلا، ســکـــــــــــه و ارز
اخبار بازار ارز
 • دفترچه‌های دانش‌آموزی با ارز 4200 تومانی در شبکه منتخب توزیع می‌شود/ برگزاری نمایشگاه‌ بازگشایی مدارس با اتاق اصناف

  مدیر کل دفتر برنامه‌ریزی، تأمین، توزیع و تنظیم بازار گفت: ستاد تنظیم بازار شرایط توزیع دفترچه های دانش آموزی تولیدی با کاغذ وارداتی با ارز 4200 تومانی را مشخص کرد.

  به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری آنا از شاتا، محمدرضا کلامی گفت: ستاد تنظیم بازار شرایط توزیع دفترچه های دانش آموزی تولیدی با کاغذ وارداتی با ارز 4200 تومانی را مشخص کرد.

  وی در این باره افزود : مقرر شده است میزان کاغذ وارداتی با ارز 4200 تومانی که در اختیار کارخانجات تولیدکننده دفاتر دانش‌آموزی است، احصا شود .

  مدیر کل دفتر برنامه‌ریزی، تأمین، توزیع و تنظیم بازار تأکید کرد: دفتر امور خدمات بازرگانی مکلف است اقدامات لازم برای توزیع محصولات تولیدشده با ارز 4200 تومان در شبکه تحت نظارت اجرایی نماید .

  به گفته وی شبکه تحت نظارت شامل نمایشگاه‌های بازگشایی مدارس، فروشگاه‌های زنجیره‌ای، صنوف منتخب و ... است.

  وی در پاسخ به این سؤال که چه تصمیماتی برای برگزاری نمایشگاه‌های ویژه در آستانه بازگشایی مدارس اتخاذ شده است؟ گفت: موضوع برگزاری نمایشگاه‌های بازگشایی مدارس با محوریت اتاق اصناف پیگیری می‌شود.

  کلامی گفت: آنچه اهمیت دارد این است که نمایشگاه‌ها تنها با هدف سودآوری برگزار نمی‌شوند و اقدامات لازم از سوی استانداران و سایر دستگاه‌های ذی‌ربط برای در اختیار قرار دادن جایگاه‌های رایگان و فراهم کردن شرایط برگزاری نمایشگاه پیگیری می‌شود.

  وی در خصوص نحوه قیمت‌گذاری دفترچه‌های دانش آموزش نیز گفت: مسئولیت قیمت‌گذاری دفاتر دانش‌آموزی تولیدی با کاغذ وارداتی ارز 4200 تومانی بر عهده سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان است.

  این مقام مسئول ادامه داد: طبق پیش‌بینی‌های صورت گرفته سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان لازم است ضمن بازرسی موجودی احصاء شده، نسبت به قیمت‌گذاری برای محصولات تولیدشده با ارز 4200 تومان اقدام کند.

  کلامی گفت: تولیدکنندگان نیز مکلف هستند نسبت به درج قیمت بر روی محصولات خود اقدام کنند .قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی