شبکه اطلاع رسانی طـــــــــــلا، ســکـــــــــــه و ارز
جهان
 • تصاویر رئیس مجلس در حال شیر دادن به یک کودک،خبرساز شد/ عکس

  «تروور مالارد» رئیس پارلمان نیوزیلند در جلسه اخیر پارلمان علاوه بر آن که ریاست جلسه را بر عهده داشت نقش پرستار یک بچه را هم ایفا کرد.

  به گزارش افکارنیوز،

   تصاویری از رئیس پارلمان نیوزیلند منتشر شده است که در یک جلسه علنی در پارلمان در حال شیر دادن به یک کودک است.

  اخبار بین الملل _ بر اساس این گزارش، «تماتی کافی» قانونگذاری نیوزیلندی از منطقه «وایاریکی» پس از پایان دوران مرخصی خود، پسر تازه متولد شده‌اش را همراه خود به پارلمان آورد.

  این در حالی است که «تروور مالارد» رئیس پارلمان نیوزیلند تصمیم گرفت علاوه بر آن که ریاست جلسه را بر عهده داشت نقش پرستار این بچه را هم ایفا کند.

  ویدئو‌های مرتبط با این اقدام او در رسانه‌های اجتماعی به طور گسترده منتشر شده است و او در حالی که به این کودک شیر می‌دهد به یکی از قانونگذاران نیوزیلندی هشدار می‌دهد که زمان سخنرانی‌اش به پایان رسیده است.

  انتشار تصاویر رئیس پارلمان نیوزیلند در حال شیر دادن به یک کودک جنجال‌برانگیز شد

  او در صفحات اجتماعی‌اش نوشت: "امروز یک میهمان ویژه به همراه من ریاست جلسه را بر عهده گرفت."

  در سال ۲۰۱۷ نیز سناتور لاریسا واترز از حزب سبز‌های استرالیا تاریخ ساز شد زیرا به نخستین سیاستمداری تبدیل شد که در صحن پارلمان فدرال به فرزنش شیر داد.

  یک سال قبل از آن، قوانین در استرالیا تغییر یافت و بدین ترتیب اجازه شیر دادن به کودکان توسط سیاست مداران داده شد. قبل از آن این کودکان اجازه ورود به پارلمان را نداشتند و مادرانی که کودک شیرخوار داشتند به صورتی نیابتی در رأی گیری پارلمان شرکت می‌کردند.

   قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی