شبکه اطلاع رسانی طـــــــــــلا، ســکـــــــــــه و ارز
اخبار طلا و سکه
 • آخرین قیمت جهانی طلا ( ۹۸/۰۵/۳۰ )

  در حالی که سرمایه‌گذاران در انتظار انتشار صورت مذاکرات نشست ماه جولای فدرال رزرو هستند تا سرنخ هایی احتمالی از کاهش بیشتر نرخ بهره در امریکا به‌دست بیاورند، نرخ طلا پس از بازگشت به بالای ۱۵۰۰ دلار در جلسه قبل امروز نسبتا کم نوسان بود.

  به گزارش سرویس اقتصادی جام نیـوز،   نرخ هر اونس طلا امروز با ۰.۱ درصد کاهش نسبت به رقم پایانی جلسه قبل به ۱۵۰۵ دلار و ۴۲ سنت رسید. نرخ فلز زرد دیروز افت بیش از یک درصدی روز دوشنبه را جبران کرد و بار دیگر به بالای ۱۵۰۰ دلار رسید. نرخ طلا در بازار امریکا نیز امروز به رقم ۱۵۱۶ دلار و ۲۰ سنت رسید.

   

  اکنون سرمایه‌گذاران روی صورت مذاکرات نشست ماه جولای فدرال رزرو متمرکز شده‌اند که قرار است روز چهارشنبه منتشر شود.سرمایه‌گذاران همچنین منتظر نشست سالانه بانک مرکزی امریکا و نشست گروه ۷ در اواخر این هفته هستند تا ببینند سیاست‌گذاران قصد دارند برای تقویت رشد اقتصادی چه اقداماتی را به اجرا بگذارند.

   

  تجار احتمال کاهش ۲۵ واحدی نرخ بهره در امریکا در ماه سپتامبر را حدود ۹۴ درصد ارزیابی کرده‌اند.حجم دارایی‌های اس پی دی آر گلد تراست بزرگترین صندوق سرمایه‌گذاری در بازار طلا روز سه شنبه با ۰.۲۱ درصد افزایش به ۱۸۴۵.۱۷ تن رسید.

   

  شاخص ارزش دلار در برابر سبد ارزهای معتبر جهانی پس از فاصله گرفتن از بالاترین رقم ۳ هفته گذشته که در روز دوشنبه به ثبت رسیده بود، امروز نسبتا ثابت بود.دونالد ترامپ رئیس‌جمهوری امریکا روز سه شنبه اعلام کرد حتی اگر اقتصاد امریکا در کوتاه مدت آسیب ببیند، وی باید در جبهه تجاری با چین مقابله نماید، زیرا پکن ده هاست که در حال فریب واشنگتن است.

   

  گسترش نیوز

  2025قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی