شبکه اطلاع رسانی طـــــــــــلا، ســکـــــــــــه و ارز
جهان
 • رهبر حزب کارگر انگلیس به دیدار دیگر رهبران احزاب می‌رود

  برای اجتناب از بریگزیت بدون توافق

  طبق اعلام یک عضو حزب اپوزیسیون کارگر در بریتانیا، جرمی کوربین، رهبر این حزب، هفته بعد با دیگر رهبران سیاسی انگلیس درخصوص راه‌های جلوگیری از "بریگزیت بدون توافق" دیدار خواهد کرد.

  به گزارش ایسنا به نقل از خبرگزاری رویترز، جان مک‌دانل، از اعضای حزب کارگر، امروز (دوشنبه) به بی بی سی گفته است: "او [رهبر حزب کارگر]، آن‌ها را هفته بعد گرد هم خواهد آورد و ما درباره تاکتیک‌های واقعی جهت استراتژی لازم جلوگیری از بریگزیت بدون توافق، صحبت خواهیم کرد".

  کوربین، پیش‌تر از رهبران احزاب مختلف خواسته بود تا بوریس جانسون، نخست‌وزیر تازه منتخب بریتانیا را عزل کنند و حزب کارگر، با تشکیل دولت موقت، از بریگزیت بدون توافق جلوگیری کند.

  بوریس جانسون متعهد شده که انگلیس را با یا بدون توافق، در تاریخ 31 اکتبر از اتحادیه اروپا خارج کند.

  این کشور در صورت خروج بدون انجام توافق، بازار واحد و اتحادیه اروپا را بدون تعیین رویه جدا شدن ترک می‌کند. این اتحادیه برای مراودات تجاری بین کشورهای اروپایی، تسهیلاتی به این کشورها ارائه می‌دهد.

  خروج بدون توافق، هم‌چنین به معنای ترک فوری تمام موسسات اتحادیه مذکور از جمله دیوان دادگستری اروپا است. بریتانیا درصورت خروج، از اعطای بودجه‌ سالانه 9 میلیارد یورویی به اتحادیه اروپا نیز معاف خواهد شد.

  انتهای پیامقیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی