شبکه اطلاع رسانی طـــــــــــلا، ســکـــــــــــه و ارز
جهان
 • برگزاری نشست سه‌جانبه‌ ایران، انصار الله یمن و سفرای اروپایی (E4) در تهران

  در چارچوب رایزنی‌های جمهوری اسلامی برای حل‌وفصل بحران یمن، نشست سه‌جانبه‌ای با حضور هیئت‌هایی از ایران، یمن و چهار کشور اروپایی در وزارت خارجه کشورمان برگزار شد.

  به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری آنا از وزارت امور خارجه، در چارچوب رایزنی‌های جمهوری اسلامی ایران جهت حل‌وفصل سیاسی بحران یمن، نشست مشترک سه‌جانبه‌ای با حضور هیئتی از کشورمان به ریاست علی‌اصغر خاجی، دستیار وزیر امور خارجه در امور ویژه سیاسی، هیئتی از انصار الله یمن به ریاست محمد عبدالسلام سخنگوی انصار الله یمن و سفرا و روسای نمایندگی‌های چهار کشور ذی‌ربط اتحادیه اروپا موسوم به E4 (انگلستان، فرانسه، آلمان و ایتالیا) در محل وزارت امور خارجه کشورمان برگزار شد.

  در این نشست هیئت‌های حاضر در جلسه دیدگاه دولت‌های متبوع خود را در خصوص تحولات یمن ازجمله در موضوعات سیاسی، میدانی و وضعیت انسانی یمن به شکل مشروح بیان و از استمرار وضعیت بحرانی یمن که به کشته و مجروح شدن ده‌ها هزار یمنی و ویرانی زیرساخت‌های این کشور منتهی شده است عمیقاً ابراز تأسف کردند.

  در پایان این نشست، هیئت‌های شرکت‌کننده، با تأکید بر لزوم توقف هر چه سریع‌تر جنگ، بر راهکار سیاسی به‌عنوان راهکار نهایی بحران یمن تأکید و با ابراز نگرانی از وضعیت انسانی در یمن خواستار تسریع در ارسال کمک‌های انسانی شدند.

  همچنین، هیئت‌های شرکت‌کننده بر لزوم اجرای کامل توافقات استکهلم و انجام تعهدات کامل طرفین تأکید کردند و آن را مقدمه‌ای بر حل‌وفصل نهایی سیاسی بحران یمن دانستند.قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی