شبکه اطلاع رسانی طـــــــــــلا، ســکـــــــــــه و ارز
اخبار طلا و سکه
 • آخرین وضعیت رسیدگی به پرونده سکه ثامن

  دادستان تهران مطرح کرد؛

  آخرین وضعیت رسیدگی به پرونده سکه ثامن و ساخت و ساز‌های غیرمجاز در لواسانبه گزارش باشکاه خبرنگاران، القاصی مهر دادستان تهران در خصوص آخرین وضعیت رسیدگی به پرونده سکه ثامن اظهار کرد: این پرونده مدت طولانی است که در دادسرای ناحیه ویژه رسیدگی به جرایم اینترنتی (۳۱) در حال بررسی است.

  دادستان تهران با بیان اینکه اقدامات قضایی و تحقیقی متنابهی در خصوص این پرونده صورت گرفته است، افزود: در بخشی از این پرونده اموال مالباختگان از متهمان توقیف شده و متهمان نیز دستگیر شده‌اند.

  وی ادامه داد: باید برای اموالی که در حد شکات از متهمان تامین و توقیف شده صبر می‌کردیم تا حکم قطعی صادر و بین آن‌ها تقسیم شود،  لذا در جهت رفاه حال مالباختگان و تسریع این موضوع که مالباختگان به بخشی از اموالشان دست یابند مراتب به خدمت حجت الاسلام والمسلمین رئیسی منعکس شد تا از مقام معظم رهبری اذن لازم گرفته شود که قبل از دادگاه همین میزان مالی که توقیف شده بین شکات توزیع شود و بحمدالله این کار انجام شد.

  دادستان تهران با بیان اینکه حدود ۳۰ درصد از اموال مالباختگان پرداخت شده و تحقیقات برای دستگیری سایر متهمین و توقیف و شناسایی اموال مالباختگان ادامه دارد، گفت: تا یک ماه آینده پرونده با صدور کیفرخواست به دادگاه می‌رود.

  القاصی مهر با اشاره به ساخت و ساز‌های غیرمجاز در لواسان نیز اظهار کرد: این موضوع در حال بررسی است.

  انتهای پیام/

   


قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی