شبکه اطلاع رسانی طـــــــــــلا، ســکـــــــــــه و ارز
اخبار طلا و سکه
 • نشست هم فکری روسای اتحادیه طلا و جواهر برگزار شد

  روز دوشنبه نشستی طلایی در راستای سیزدهمین نمایشگاه بین المللی طلا ،جواهر ،فلزات گرانبهای اصفهان با حضور روسای اتحادیه های سراسر کشور و انجمنهای وابسته برگزار شد

  به گزارش سایت طلا ، در این نشست روسای اتحادیه های سراسر کشور به بحث و تبادل نظر در مورد نحوه و افزایش سطح کمی و کیفی برگزاری نمایشگاه اصفهان و همچنین مسایل و مشکلات صنفی به بحث و تبادل نظر پرداختند.

  بر اساس این گزارش ، هوشنگ شیشه بران رئیس اتحادیه و میزبان اتحادیه ها و فرهیختگان این هنر صنعت در پایتخت طلایی ایران در اظهاراتی تاکید کرد:  اصفهان تنها میزبان این نمایشگاه نیست و همه شهرها باید به نحوی در این نمایشگاه میزبان باشند.

  وی در ادامه تصریح کرد:  موفقیت صنعت طلای کشور نباید دستخوش سلیقه های فردی شود و همه اتحادیه ها در سراسر کشور باید تبدیل به صدای واحدی شوند تا بتوانند مشکلات صنفی را حل کنند.وی افزود ثمره  این نمایشگاه باید در جهت پیشرفت صادرات و تولید درکشور باشد.

  در این نشست همچنین آیت محمد ولی رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران نیز ضمن تشکر از برپایی  این نشست ، گفت: بحث مالیات در نمایشگاه موجب عدم رغبت حضور همکاران در نمایشگاه می شود، این نکته قابل تامل است. در این نمایشگاه طی رایزنی های انجام شده با ریاست کل امور دارایی اصفهان این مشکل برطرف شده است.

  در ادامه این جلسه محمد کشتی آرای رئیس کمیسیون تخصصی اتاق اصناف ایران در سخنانی گفت: متاسفانه در چند سال اخیر شادابی در صنف از بین رفته و صنف  رونق تولید را از دست داده است .

  وی در ادامه افزود: انجمن ها و اتحادیه ها در برخی مواقع دچار موازی کاری می شوند که خوشبختانه تشکیل این جلسات باعث همدلی و همکاری این انجمنها با اتحادیه ها میگردد.

  کشتی آرای اظهار داشت: با تجریه چند ساله بنده در نمایشگاههای خارج  از کشور شاهد این هستم که کلیه سازندگان ،فروشندگان و افراد صاحب این صنعت سعی میکنند در نمایشگاههای خارج از کشور بهترین دستاورد وجدیدترین محصولات خود را در نمایشگاه عرضه کنند

  علی شالباف مجری شرکت برگزار کننده این رویداد نقش پاویون های اتحادیه ها را در بالابردی سطح کمی و کیفی این نمایشگاه بسیار مهم ارزیابی کرد و به این نکته اشاره کرد که بحث خرید و فروش باید حداقل گزینه برای غرفه داران باشد وهدف اصلی این نمایشگاه بالابردن آگاهی صنف طلا نسبت به فن آوری روز و معرفی خدمات و دستاورد های نوین این صنعت می باشد

  در ادامه جلسه سایر فرهیختگان صنف نسبت به موضوعات مطروحه به بحث ، پرسش و تبادل نظر پرداختند.

  انتهای پیام /قیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی