iwmf شبکه اطلاع رسانی طلا، سکه و ارز به عنوان برترین وب‌سایت حوزه کسب و کار و مدیریت و تجارت در دوازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران در هر دو بخش داوران و آرای مردمی برگزیده شد
شبکه اطلاع رسانی طـــــــــــلا، ســکـــــــــــه و ارز
اخبار طلا و سکه
  • عباس جدیدی: دبیر از قهرمانان شناسنامه‌دار کشتی ایران است

    به گزارش ایسنا، عباس جدیدی در مراسم معارفه رییس فدراسیون کشتی با درخواست علیرضا دبیر برای حاضرین دقایقی را صحبت کرد. جدیدی با تبریک به جامعه پرافتخار کشتی برای انتخاب علیرضا دبیر به عنوان رییس فدراسیون کشتی گفت: امیدوارم دبیر که یکی از قهرمانان شناسنامه دار ورزش و کشتی ما است در مسئولیت جدید خود موفق باشد.

     وی افزود:خط قرمز همه ما شهدایمان هستند و بیاد داریم که در جنگ حتی سیم خاردار هم به ما نمی دادند و دنیا ارتش عراق را با ۹ سپاه زرهی تا بن دندان مسلح تجهیز کردند اما چیزی که باعث شد به هدفشان نرسند اتحاد و همدلی مردم ایران بود. در زمان جنگ چیزی به نام اصلاح طلب و اصولگرا معنا نداشت و همه یکصدا از مملکت دفاع کردند.الگوی اول ما باید شهدا باشند چرا که عزت و عظمت فعلی حاصل جانفشانی آن هاست.

    جدیدی با اشاره به وضعیت کشتی گفت: موانع بزرگتر از این را هم از سر راه برداشته ایم و الگویمان در این راه باید شهدا باشند .باید با یکدلی  و وحدت راهمان را طی کنیم تا شاهد موفقیت در رقابت های جهانی و المپیک باشیم.

    وی در پایان گفت: دبیر از قهرمانان خوب و فعال واز مدیران زحمتکش است که امیدوارم در مسئولیت جدید موفق باشد و با همدلی و اتحاد کشتی ایران را به جایگاه خود برساند.