شبکه اطلاع رسانی طـــــــــــلا، ســکـــــــــــه و ارز
جهان
 • آلمان پروازهایش به مصر را از سر گرفت

  شرکت خطوط هوایی "لوفت‌هانزا" آلمان اعلام کرد که پس از تعلیق یک روزه پروازهای خود به قاهره که به دلایل امنیتی صورت گرفته بود، پروازهای خود به پایتخت مصر را از سر گرفته است.

  به گزارش ایسنا، به نقل از الیوم السابع، شرکت خطوط هوایی "لوفت‌هانزا" آلمان اعلام کرد: پرواز شماره LH۵۸۲ پس از حدود دو ساعت تاخیر از فرودگاه فرانکفورت این کشور به پرواز درآمد تا به مقصد مصر برسد.

  قرار است که پرواز دیگری از این شرکت هواپیمایی آلمانی از شهر مونیخ در ساعت ۹ شب به وقت محلی به مقصد قاهره به پرواز درآید.

  شرکت خطوط هوایی "لوفت‌هانزا" آلمان در بیانیه‌ای اعلام کرد که پروازهایش از دو فرودگاه مونیخ و فرانکفورت به قاهره در روز یکشنبه از سرگرفته شد.

  این امر ساعاتی پس از آن صورت گرفت که شرکت هواپیمایی انگلیسی "British Airways" (بریتیش ایرویز) از لغو تمامی سفرهایش به قاهره به مدت یک هفته بنا به دلایل امنیتی خبر داد و این رویکرد خود را "اقدامی احتیاطی برای انجام ارزیابی‌های بیشتر" پس از ارزیابی در "تمهیدات امنیتی" عنوان کرد.

  پیشتر، وزارت خارجه انگلیس به شهروندان این کشور که قصد سفر به مصر را دارند، نسبت به "خطرات بالای حملات تروریستی علیه خطوط هوایی" در این کشور هشدار داد.

  انتهای پیامقیمت لوازم و قطعات خودرو
قیمت آهن آلات
قیمت مصالح ساختمانی
قیمت پوشاک
قیمت کالای دیجیتال
قیمت لوازم خانگی
قیمت مواد غذایی