iwmf شبکه اطلاع رسانی طلا، سکه و ارز به عنوان برترین وب‌سایت حوزه کسب و کار و مدیریت و تجارت در دوازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران در هر دو بخش داوران و آرای مردمی برگزیده شد
شبکه اطلاع رسانی طـــــــــــلا، ســکـــــــــــه و ارز
جهان
 • واکنش حماس به دیدار صمیمانه وزیر خارجه بحرین با همتای صهیونیستش

  حماس به دیدار صمیمانه وزیر خارجه بحرین با همتای صهیونیستش واکنش نشان داد.

  به گزارش افکارنیوز،

   «سامی ابوزهری» سخنگوی جنبش حماس به دیدار «احمد بن خالد» وزیر خارجه بحرین با «یسرائیل کاتص» همتای صهیونیست وی واکنش نشان داد.

  اخبار بین الملل- ابوزهری تأکید کرد که تصویر دیدار صمیمانه بن احمد با کاتص نشان‌دهنده صهیونیست‌زدگی است که برخی اعراب به آن دچار شده‌اند.

  وی در صفحه توئیتر خود با اعلام مطلب افزود: «این دیدارها و تصاویر خیانت به قدس و فلسطین است اما هرگز در منحرف کردن آگاهی و شعور امت و هدایت آن به سمت دست کشیدن از فلسطین و عادی‌سازی با رژیم صهیونیستی موفق نخواهد بود».

  وزیر خارجه بحرین روز پنجشنبه (دیروز) در تلاش برای عادی‌سازی روابط این کشور با رژیم صهیونیستی ، برای اولین بار با «یسرائیل کاتص» همتای صهیونیست خود دیدار کرد.

  منابع رسانه‌ای رژیم صهیونیستی پنجشنبه (۲۷ تیر) اعلام کردند که دو طرف در حاشیه اجلاس وزیران خارجه کشورهای جهان موسوم به «پیشبرد آزادی مذهبی در جهان» که در واشنگتن آمریکا برگزار شد، با یکدیگر دیدار کردند.

  «جیسون گرینبلات»، فرستاده ویژه رئیس جمهوری آمریکا در مذاکرات سازش بین فلسطینیان و رژیم صهیونیستی در توییتر خود این دیدار را کوتاه اما دوستانه خواند. او نوشت: «این هفته در واشنگتن پیشرفت عالی به نفع اسرائیل، بحرین و منطقه [حاصل شد]».

  بن احمد پس از این دیدار بر تمایل کشورش برای همکاری کامل با رژیم اشغالگر در زمینه گردشگری و تجارت  تاکید کرد و گفت: مردم اسرائیل نیاز به آرامش دارند.