iwmf شبکه اطلاع رسانی طلا، سکه و ارز به عنوان برترین وب‌سایت حوزه کسب و کار و مدیریت و تجارت در دوازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران در هر دو بخش داوران و آرای مردمی برگزیده شد
شبکه اطلاع رسانی طـــــــــــلا، ســکـــــــــــه و ارز
جهان
 • سناتور آمریکایی: فیس‌آپ تهدیدی برای امنیت ملی آمریکا است

  سناتور آمریکایی، اپلیکیشن روسی فیس‌آپ را تهدیدی برای امنیت ملی این کشور خواند.

  به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری آنا از اسپوتنیک، چاک شومر در نامه‌ای به اداره تحقیقات فدرال و کمیسیون تجارت فدرال آمریکا اعلام کرد که اپلیکیشن روسی فیس‌آپ می‌تواند تهدیدی برای امنیت ملی آمریکا باشد و از آن‌ها خواست تا اقدامات لازم را در این زمینه انجام دهند.

  به گفته این سناتور آمریکایی، هرگونه عکس که توسط این اپلیکیشن گرفته می‌شود ممکن است در آینده بدون رضایت کاربر مورد استفاده قرار گیرد.

  وی افزود؛ فیس‌آپ ممکن است تهدیدی برای امنیت ملی و حفظ حریم خصوصی میلیون‌ها شهروند آمریکایی باشد.

  به گزارش آنا، اپلیکیشن فیس‌آپ که توسط شرکت روسی وایرلس‌لب طراحی شده است و این امکان را به کاربران خود می‌دهد که با استفاده از این برنامه تصویر خود را در چندین سال بعد یا قبل و حتی در جنسیت مخالف ببینند.

  برنامه فیس‌آپ دو سال پیش طراحی و راه‌اندازی شد و در آن زمان، سروصدای بسیاری میان کاربران ایجاد کرد، اما این علاقه به‌سرعت در بین کاربران فروکش کرد. ولی با ارائه نسخه به‌روزرسانی شده آن در ماه‌های اخیر این موضوع بار دیگر مورد توجه قرار گرفته است.