iwmf شبکه اطلاع رسانی طلا، سکه و ارز به عنوان برترین وب‌سایت حوزه کسب و کار و مدیریت و تجارت در دوازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران در هر دو بخش داوران و آرای مردمی برگزیده شد
شبکه اطلاع رسانی طـــــــــــلا، ســکـــــــــــه و ارز
اخبار طلا و سکه
 • آخرین قیمت دلار، سکه و طلا امروز پنجشنبه ۹۸/۰۴/۲۷ | نرخ‌ها در مسیر صعودی

  اقتصادنیوز؛ امروز پنجشنبه ۲۷ تیرماه ۱۳۹۸ بازار طلا و ارز پایتخت با رشد نرخ‌ها مواجه شد. دلار در بازار آزاد پس از ورود به محدوده ۱۱ هزار و ۹۰۰ تومانی به نزدیکی مرز ۱۲ هزار تومانی رسید. صرافی ملی۱۰۰ تومان به نرخ رسمی دلار و یورو افزود و به این ترتیب قیمت رسمی خریدوفروش دلار بین ۱۱۴۰۰ و ۱۱۵۰۰ تومان و یورو بین ۱۳۳۰۰ و ۱۳۴۰۰ تومان اعلام شد. همچنین سکه طرح جدید که به مرز۴.۱ میلیون تومانی رسید. از سوی دیگر هر مثقال طلای آبشده به سمت میانه کانال ۱.۷ میلیون تومانی حرکت کرد.

  به گزارش اقتصادنیوز؛ ظهر امروز پنجشنبه ۲۷ تیر شاخص ارزی به محدوده 11900 تومانی راه یافت و دلار در بازار آزاد پایتخت نهایتاً به 11980 تومان رسید.

  همچنین صرافی ملی نرخ رسمی خریدوفروش دلار را نهایتاً با 100 تومان افزایش در محدوده 11400 تومانی و یورو را در محدوده 13300 تومانی اعلام کرد.

  برای اطلاع از نرخ لحظه‌ای و نمودار تغییر قیمت به صفحه بازارهای اقتصادنیوز مراجعه کنید.

   

   قیمت حواله درهم امارات نیز امروز تا رقم 3300 تومان رشد کرد.

  بیشتر بخوانید: آخرین قیمت دلار در بازار آزاد امروز پنجشنبه ۹۸/۰۴/۲۷

  آخرین قیمت طلا و سکه 

  امروز پنجشنبه در بازار طلا قیمت هر قطعه سکه امامی ( طرح جدید) ظهر تا 4 میلیون و 100 هزار تومان افزایش یافت. همچنین سکه بهار آزادی (طرح قدیم)  ظهر با نرخ 3  میلیون و 970 هزار تومان به ثبت رسید.

  همچنین امروز قیمت نیم‌سکه 2 میلیون و 120 هزار تومان، قیمت ربع‌سکه یک میلیون و 370 هزار تومان و قیمت  سکه‌گرمی 940 هزار تومان اعلام شد.

  از سوی دیگر امروز قیمت مثقال طلای آبشده در بازار طلای تهران تا یک میلیون و 738 هزار تومان افزایش یافت. همچنین هر گرم طلای 18 عیار حدود 401 هزار تومان است.

   

  این مطلب برایم مفید است