ب استاندار البرز: توجه قوه مقننه به «رونق تولید» گره‌گشاست | شبکه طلا و ارز
iwmf شبکه اطلاع رسانی طلا، سکه و ارز به عنوان برترین وب‌سایت حوزه کسب و کار و مدیریت و تجارت در دوازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران در هر دو بخش داوران و آرای مردمی برگزیده شد
شبکه اطلاع رسانی طـــــــــــلا، ســکـــــــــــه و ارز
تولید
 • استاندار البرز: توجه قوه مقننه به «رونق تولید» گره‌گشاست

  نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: امید است این بازدیدها و توجه مسئولان ملی که این روزها معطوف به البرز شده منشا خیر و گره گشایی از تولید ملی باشد.

  به گزارش خبرآنلاین ، شهبازی روز چهارشنبه در حاشیه بازدید از یک واحد تولید فروکتوز در ساوجبلاغ که با حضور رییس مجلس شورای اسلامی صورت گرفت، افزود: این واحد بزرگ توانایی تولید انواع محصولات مهم مواد غذایی را دارد.

  وی ادامه داد: امید است این بازدیدها و توجه مسئولان ملی که این روزها معطوف به البرز شده منشا خیر و گره گشایی از تولید ملی باشد. 

  شهبازی گفت: امروز طی مراسمی با حضور مسئولان ملی و فعالان صنعت استان روز ملی صنعت را گرامی می داریم.

  وی افزود: همچنین مسائل حوزه تولید و صنعت البرز از سوی نماینده دولت در استان و تشکل های فعال این عرصه بیان می شود.

  استاندار البرز اضافه کرد: به جهت روحیه خوب و نگاه مثبت رییس مجلس شورای اسلامی نسبت به رونق تولید و حمایت از صنعت در انتظار هستیم که اتفاقات تاثیرگذاری را در حوزه قانونگذاری شاهد باشیم.

  وی گفت: البرز یکی از قطب های صنعت ایران است که ۱۲ شهرک صنعتی فعال و قالبا بخش خصوصی در آن استقرار دارند.

  در حوزه قانونگذاری حامی رونق تولید هستیم

  رییس مجلس شورای اسلامی گفت: در حوزه قانونگذاری حمایت های لازم را بویژه برای تحقق جهش های بزرگ رونق تولید خواهیم داشت.

  به گزارش خبرآنلاین علی لاریجانی در بازدید از یک واحد تولید فروکتوز در ساوجبلاغ که روز چهارشنبه صورت گرفت در جمع خبرنگاران، افزود: خرسندم که واحدهای تولیدی بزرگی در البرز مستقر هستند و اکنون توفیق بازدید از یک واحد تولیدی بزرگ فعال در تولیدمواد غذایی را یافتم.

  وی ادامه داد: این واحد از ظرفیت های بالایی در تولید مواد  غذایی و همچنین توسعه تولید و اشتغال برخوردار است.

  لاریجانی گفت: تمامی کمیسیون های مجلس شورای اسلامی برای تحقق اهداف شعار سال مبنی بر رونق تولید، فعال شده اند و مرکز پژوهش ها نیز گزارش مفصلی در راستای احصای چالش های تولید و ارائه راهکار تخصصی برای حل آنها تهیه و تدوین کرده است.

  وی با بیان اینکه مسائل و مشکلات این واحد مورد بررسی قرار گرفت، افزود: با توجه به گره هایی که اکنون در حوزه تولید و صنعت وجود دارد، برخی از موانع باید در قانون مورد بازنگری قرار گیرند.

  رییس مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: مقرر شد برای رفع موانع تولید هر روز جلسه های تخصصی برگزار شود و در نهایت نیز جمع بندی موارد را شخصا مورد بررسی قرار خواهم داد.

  وی گفت: در حوزه قانونگذاری حمایت های لازم را بویژه برای تحقق جهش های بزرگ رونق تولید خواهیم داشت.