iwmf شبکه اطلاع رسانی طلا، سکه و ارز به عنوان برترین وب‌سایت حوزه کسب و کار و مدیریت و تجارت در دوازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران در هر دو بخش داوران و آرای مردمی برگزیده شد
شبکه اطلاع رسانی طـــــــــــلا، ســکـــــــــــه و ارز
اخبار طلا و سکه
 • حباب ۴۰۰ هزار تومان سکه در بازار؛ افت نرخ ادامه دارد

  باشگاه خبرنگاران نوشت: رئیس انجمن صنفی کارفرمایان صنعت طلا و جواهر با بیان اینکه قیمت سکه نسبت به روز گذشته ۱۰۰ هزار تومان کاهش داشته است، گفت: امیدواریم که قیمت‌ها به ثبات برسند.

  عبادالله محمدولی، رئیس انجمن صنفی کارفرمایان صنعت طلا و جواهر با بیان اینکه قیمت سکه نسبت به روز گذشته ۱۰۰ هزار تومان کاهش داشته است، گفت: امیدواریم که قیمت‌ها به ثبات برسند.

  رئیس انجمن صنفی کارفرمایان صنعت طلا و جواهر با اشاره به اینکه هر مثقال طلا نسبت به روز گذشته ۲۶ هزار تومان کاهش قیمت داشته است، اظهار کرد: هر گرم طلای ۱۸ عیار نسبت به روز گذشته ۴ هزار تومان کاهش داشته است.

  رئیس انجمن صنفی کارفرمایان صنعت طلا و جواهر با بیان اینکه امروز حباب سکه ۴۰۰ هزار تومان کاهش قیمت داشته است، افزود: حباب نسبت به روز گذشته ۱۰ هزار تومان کاهش پیدا کرده است.

  محمدولی با تأکید بر اینکه در سه روز ابتدای هفته، روند بازار سکه رو به افزایش بوده است، تصریح کرد: بازار از روز گذشته تا امروز، روند کاهشی به خود گرفته است.

  رئیس انجمن صنفی کارفرمایان صنعت طلا و جواهر اظهار کرد: باتوجه به شرایط فعلی اقتصاد کشور، نمی‌توان ارزیابی دقیقی از بازار داشت.

  در جریان معاملات امروز بازار آزاد تهران، سکه و طلا روند کاهشی به خود گرفت. روز گذشته قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۴ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان معامله شده بود در حالیکه امروز این قطعه سکه با قیمت ۴ میلیون و ۶۲۵ هزار تومان معامله شد.

  سایر مسکوکات هم با کاهش محسوسی قیمت روبه‌رو شدند و سکه طرح قدیم ۴ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان، نیم سکه ۲ میلیون و ۳۴۰ هزار تومان، ربع سکه یک میلیون و ۵۳۰ هزار تومان و سکه گرمی ۹۷۰ هزار تومان داد و ستد شد.

  همچنین امروز هر اونس طلا در بازارهای جهانی به یک هزار و ۴۳۵ دلار و ۹۶ سنت رسید. در این بین هر گرم طلای ۱۸ عیار با قیمت ۴۳۵ هزار و ۳۸۳ تومان داد و ستد شد در حالی که این قطعه از طلا روز گذشته گرمی ۴۳۹ هزار تومان معامله شده بود.