iwmf شبکه اطلاع رسانی طلا، سکه و ارز به عنوان برترین وب‌سایت حوزه کسب و کار و مدیریت و تجارت در دوازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران در هر دو بخش داوران و آرای مردمی برگزیده شد
شبکه اطلاع رسانی طـــــــــــلا، ســکـــــــــــه و ارز
فناوری
 • معرفی بازی موبایل Warriors of Waterdeep؛ برقراری صلح در واتردیپ

  Warriors of Waterdeep یک بازی کارتی سرگرم کننده است که بازیکنان را در نقش قهرمان‌هایی قرار می‌دهد که باید افراد شرور را از سرزمین‌شان بیرون کنند.

  در معرفی بازی موبایل امشب به‌سراغ یک بازی نقش آفرینی رفته‌ایم که کاربران برای تجربه آن باید به اینترنت متصل باشند. بازی اندروید و آیفون Warriors of Waterdeep، یک بازی نقش‌آفرینی با المان‌های بازی‌های نوبتی است که همانند اکثر بازی‌های این سبک، بازی آیفون و اندروید Warriors of Waterdeep سعی دارد داستانی قابل قبول را ارائه دهد. البته روایت داستانی Warriors of Waterdeep آن‌چنان درگیر کننده و عمیق نیست، اما عاملی است که در کنار گیم‌پلی شما را تا انتها سرگرم می‌کند. داستان از این قرار است که افرادی زورگو و شرور به‌واسطه‌ی قدرت‌های خود سعی دارند بر سرزمین واتردیپ حکومت کنند. حال روزی از روزها یک شوالیه قدرتمند وارد کافه واتردیپ می‌شود و تصمیم می‌گیرد که این افراد شرور را از بین ببرد. بازیکنان در نقش قهرمان‌های این شوالیه قرار می‌گیرند و در جریان مراحل مختلف، باید حاکمان ظلم و ستم را از بین ببرند.

  Zombie Haters
  Zombie Haters
  Zombie Haters
  وسایل و تجهیزات بازی ارزش‌های مختلفی دارند و هرقدر که ارزش آیتم شما بیشتر باشد، آمار و ارقام مربوط به قدرت کاراکترتان در بخش‌های مختلف هم بالاتر می‌رود

  با شروع بازی موبایل Warriors of Waterdeep یک بخش تمرینی برای بازیکنان در نظر گرفته شده است؛ جایی‌که نحوه‌ی بازی کردن به بازیکنان یاد داده می‌شود. ساختار بازی Warriors of Waterdeep و مبارزات، همانند بازی‌های نوبتی تاکتیکی است؛ بدین صورت که بازیکنان یک تیم از کاراکترهای مختلف را تشکیل می‌دهند و زمانی‌که وارد صحنه نبرد می‌شوند، باید صبر کنند تا نوبت هر شخصیت فرا برسد و به تیم دشمن حمله کنند. دراین‌میان هر کاراکتر تیم شما دارای مهارت‌های مخصوص‌به خودش است. ازاین‌رو شناخت شخصیت‌های داخل تیم‌تان می‌تواند کمک بزرگی کند. برای مثال بعضی از کاراکترها، مبارزان دوربرد هستند و نیازی نیست که حتما کاراکتر خود را در نزدیکی دشمن قرار بدهید. این درحالی است که کاراکترهایی که نقش تانک دارند یا ضربات Melee Atack جزو مهارت‌های‌شان است، حتما باید در نزدیک افراد تیم مقابل قرار بگیرند. نحوه‌ی حرکت کردن در زمین مبارزه Warriors of Waterdeep هم همانند یک زمین شطرنج است که که برای حرکت کردن باید خانه‌های مکعبی را پشت سر بگذارید. جدا از سیستم مبارزات، بازی دارای سیستم ارتقای شخصیت است. با پشت سر گذاشتن مراحل یا پیدا کردن صندوق‌های گنج در هر مرحله، کارت قهرمان‌های تیم خود را دریافت می‌کنید. این کارت‌ها می‌توانند مربوط به آیتم‌های فعلی نظیر سلاح مبارزه‌ای و اجزای مختلف لباس جنگی‌شان باشند یا اینکه وسایل و تجهیزات جدیدی را آزاد کنند. وسایل و تجهیزات بازی هم ارزش‌های مختلفی دارند و هرقدر که ارزش آیتم شما بیشتر باشد، آمار و ارقام مربوط به قدرت کاراکترتان در بخش‌های مختلف هم بالاتر می‌رود.

  Zombie Haters
  Zombie Haters
  Zombie Haters

  از نظر طراحی مراحل، مرحله‌های بازی اندروید و آیفون Warriors of Waterdeep شبیه به سیاه‌چال‌های چند قسمتی است که در آخرین قسمت، یک باس فایت برای بازیکنان در نظر گرفته شده است. باس‌های ابتدای بازی آن‌چنان قوی نیستند و صرفا برای آشنایی بازیکن با فضای بازی طراحی شده‌اند، اما رفته رفته شما را به چالش می‌کشند. ازطرفی به‌هنگام نبرد با باس‌های بازی آیفون و اندروید Warriors of Waterdeep باید مراقب محیط هم باشید؛ زیرا یک سری چالش محیطی برای بازیکنان در نظر گرفته شده است. بااین‌تفاسیر اگر به‌دنبال یک بازی نقش‌آفرینی با مبارزات نوبتی کلاسیک هستید، بازی موبایل Warriors of Waterdeep می‌تواند تجربه‌ی متفاوت و سرگرم کننده‌ای باشد. در پایان یادآوری می‌کنیم که مقالات بهترین بازی های اندروید به‌طور هفتگی و ماهانه منتشر می‌شوند که می‌توانید با مطالعه‌ی آن‌ها در جریان بازی‌های برگزیده این پلتفرم قرار بگیرید. همچنین در ادامه می‌توانید تریلر این بازی را مشاهده کنید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

  دانلود ویدیو از آپارات

  دانلود بازی Warriors of Waterdeep
  پلی‌استور اپ‌استور