iwmf شبکه اطلاع رسانی طلا، سکه و ارز به عنوان برترین وب‌سایت حوزه کسب و کار و مدیریت و تجارت در دوازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران در هر دو بخش داوران و آرای مردمی برگزیده شد
شبکه اطلاع رسانی طـــــــــــلا، ســکـــــــــــه و ارز
جهان
  • مرکل: عدم پایبندی به برجام برای ایران پیامدهائی را دارد

    صدر اعظم آلمان بی اشاره به نقض قطعنامه ۲۲۳۱ شورای امنیت توسط آمریکا اعلام کرد: پایبندی به توافق هسته‌ ای پیامدهایی را برای ایران به همراه خواهد داشت.

    به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رویترز، «آنگلا مرکل» صدر اعظم آلمان امروز سه شنبه بی اشاره به نقض قطعنامه ۲۲۳۱ شورای امنیت توسط آمریکا اعلام کرد که عدم پایبندی به توافق هسته ای پیامدهایی را برای ایران به همراه خواهد داشت.

    صدراعظم آلمان در نشست خبری با ولادیمیر زلنسکی رئیس‌جمهوری اوکراین در این خصوص گفت که تهران باید هرچه در توان دارد را برای حل مسالمت‌آمیز این وضعیت انجام دهد. برلین هر جه در توان دارد برای برطرف شدن تنش ها با ایران به انجام می رساند؛ اما تهران نیز باید به توافق هسته ای سال ۲۰۱۵ (برجام) پایبند باشد.

    وی در خصوص روسیه نیز گفت: تنها در صورتی تحریم ها علیه مسکو را لغو می کنیم که حاکمیت اوکراین به این کشور بازگردد. مادامیکه هیچ پیشرفتی در زمینه توافق مینسک ایجاد نشود، تحریم ها لغو نمی شوند.