iwmf شبکه اطلاع رسانی طلا، سکه و ارز به عنوان برترین وب‌سایت حوزه کسب و کار و مدیریت و تجارت در دوازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران در هر دو بخش داوران و آرای مردمی برگزیده شد
شبکه اطلاع رسانی طـــــــــــلا، ســکـــــــــــه و ارز
جهان
 • سازمانهای بشردوستانه برای متجاوزان جاسوسی می کنند

  عبدالسلام:

  سخنگوی انصارالله یمن، سازمان های بشردوستانه را به فعالیت های جاسوسی به نفع متجاوزان متهم کرد.

  به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اسپوتنیک، محمد عبدالسلام سخنگوی انصارالله یمن، سازمان های بشردوستانه را به فعالیت های جاسوسی به نفع متجاوزان متهم کرد.

  وی افزود: سازمان بشردوستانه با سرویس های جاسوسی بین المللی فعالیت می کنند و اطلاعات و اخبار خود را به متجاوزان می فروشند و این تحت عنوان اقدام بشردوستانه رخ می دهد و هنگامی هم که به آنها هشدار داده می شود که این خارج از کار اصلی آنهاست دست به مغالطه می زنند و اصل مشکل را مخفی می کنند.

  عبدالسلام گفت: این سازمان ها بدانند که کمک های ادعایی آنها رفع کننده نیازهای دارویی و غذایی و دیگر نیازهای ضروری و اساسی ۳۰ میلیون یمنی نیست. اگر شما به اوضاع انسانی تمایل دارید، پس انگشت اتهام را به سوی کسی که دست به محاصره زده و عامل این مصیبت است نشانه بروید. کمک های شما انسانی نیست و از آن بهره برداری اطلاعاتی و جاسوسی و سیاسی می شود.

  وی تاکید کرد: از کمکهایی که اهداف سیاسی و امنیتی و جمع آوری اطلاعات به نفع متجاوزان نداشته باشد، استقبال می کنیم.

  سخنگوی انصارالله یمن گفت: آنکه سلاح به متجاوزان می دهد و بر جنایات آنها سرپوش می گذارد، صلاحیت کمک بشردوستانه ندارد. واقعیت ملموس میدانی این را ثبات می کند.