iwmf شبکه اطلاع رسانی طلا، سکه و ارز به عنوان برترین وب‌سایت حوزه کسب و کار و مدیریت و تجارت در دوازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران در هر دو بخش داوران و آرای مردمی برگزیده شد
شبکه اطلاع رسانی طـــــــــــلا، ســکـــــــــــه و ارز
اخبار بازار ارز
 • حباب سکه به ۳۷۰ هزار تومان رسید

  افزایش ۵۵ هزار تومانی سکه امامی نسبت به دیروز

  روز/حباب سکه به ۳۷۰ هزار تومان رسید/ افزایش ۵۵ هزار تومانی سکه امامی نسبت به روز گذشتهعبادالله محمدولی، رئیس انجمن صنفی کارفرمایان صنعت طلا و جواهر در گفت وگو با  باشگاه خبرنگاران جوان، اظهار کرد: امروز حباب سکه به ۳۵۰ تا ۳۷۰ هزار تومان رسیده است، براین اساس هر قطعه سکه امامی نسبت به روز گذشته ۵۵ هزار تومان افزایش قیمت داشته است.

  رئیس انجمن صنفی کارفرمایان صنعت طلا و جواهر از پیش بینی وضع بازار طی هفته‌های آینده خبر داد و گفت: باتوجه به اینکه بانک مرکزی به صورت آزمایشی بازار متشکل ارزی را راه اندازی می‌کند، روند افزایشی کندی را در بازار می‌توان پیش بینی کرد.

  محمدولی در ادامه گفت: اونس جهانی نسبت به روز گذشته تغییری نداشته و هر گرم طلای ۱۸ عیار نسبت به روز گذشته ۴ هزار و ۴۰۰ تومان افزایش داشته است.

  رئیس انجمن صنفی کارفرمایان صنعت طلا و جواهر از مردم خواست تا زمانی به خرید طلا و سکه اقدام کنند، که بازار روند مناسبی داشته باشد.

  در جریان معاملات امروز بازار آزاد تهران، هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۴ میلیون و ۷۴۵ هزار تومان، سکه طرح قدیم ۴ میلیون و ۵۸۰ هزار تومان، نیم سکه ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، ربع سکه یک میلیون و ۶۹۰ هزار تومان و سکه گرمی یک میلیون و ۲۰ هزار تومان داد و ستد شد.

  همچنین امروز هر اونس طلا در بازار‌های جهانی به یک هزار ۳۴۱ دلار ۸۰ سنت رسید. در این بین هر گرم طلای ۱۸ عیار با قیمت ۴۳۶ هزار و ۵۳۷ تومان داد و ستد شد.