iwmf شبکه اطلاع رسانی طلا، سکه و ارز به عنوان برترین وب‌سایت حوزه کسب و کار و مدیریت و تجارت در دوازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران در هر دو بخش داوران و آرای مردمی برگزیده شد
شبکه اطلاع رسانی طـــــــــــلا، ســکـــــــــــه و ارز
تولید
 • فروش اقساطی ۴ محصول ایران خودرو​ از فردا شروع می شود / قیمت و شرایط

  ایران خودرو فروش اقساطی ۴ محصول را از صبخ فردا شروع می کند که شامل تعداد بسیار محدود پارس ال ایکس، ۴۰۵ اس ال ایکس ، ۴۰۵ دوگانه سوز و پژو ۲۰۷ دستی است.

  به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، ایران خودرو اعلام کرد فروش اقساطی تعداد بسیار محدود چهار محصول پارس ال ایکس، 405 اس ال ایکس ، 405 دوگانه سوز و پژو 207 دستی از ساعت 11صبح روز دوشنبه 27 خرداد شروع می شود .

  طبق شرایط تعیین شده ، افرادی که تاکنون در طرح های فروش فوری یا فروش مدت دار و اعتباری سایپا و ایران خودرو اقدام به خرید کرده اند، امکان مشارکت در این طرح را ندارند. همچنین، صرفا مشتریانی امکان ثبت نام خواهند داشت که چک های طرح سامانه صیاد را داشته و فاقد هرگونه چک برگشتی باشند.

  اطلاعات صادرکننده چک پس از انجام پیش پرداخت، اعتبارسنجی شده و در صورت دارا بودن شرایط لازم، ادامه فرآیند فروش امکان پذیر خواهد بود. نتیجه بررسی و اعتبارسنجی از طریق پیامک اطلاع رسانی خواهد شد و در صورت عدم امکان اعتبارسنجی، وجوه پرداختی مشتری استرداد خواهد شد.

  چک باز پرداخت اقساط با تاریخ قید شده در بخشنامه صرفا" از مشتری صاحب قرارداد دریافت خواهد شد و در این بخشنامه امکان دریافت چک از شخص ثالث (اقوام درجه یک، دو و ...) وجود ندارد.

  انتهای پیام