خبر

اتاق‌های گفت و گو

آخرین پست ها

 • mohammad b
  امروز اهورا عدم خرید 
  اوشن گفته بخرید روی۳
  منتظریم ببینیم کی تحلیل بلده
  بازار طلا
  250,551
  ۱۴۰۲/۱۲/۱۲
 • امیر مرادی
  آقا به بخریم یا ن؟چککار کنیم؟اگه ن زمان خرید یا قیمت خرید بگید
  بازار سکه
  40,908
  ۱۴۰۲/۱۲/۱۲
 • golkhatmi golkhatmi
  سلام یک راهنمایی خواستم یوروامروز درچه حاله؟؟؟
  بازار ارز
  15,115
  ۱۴۰۲/۱۲/۱۲
 • فاطمه ...
  سلام دوستان لطفا یک صرافی خارجی جایگزین صرافی کوکوین بگین؟
  بازار ارزهای دیجیتال
  28,038
  ۱۴۰۲/۱۲/۱۲
 • شبکه اطلاع رسانی ارز
  شپدیس
   در نمودار این سهم خطوط داینامیک مهم مشخص شده است. هم اکنون قیمت در حال نزدیک شدن به خط(1) می باشد. بعد از هر بار برخورد واکنش های قدرتمندی به این خط داده شده است. در صورت از دست رفتن این حمایت، قیمت 139000 تارگت نزدیک قیمت خواهد بود.
  بازار بورس
  1,840
  ۱۴۰۲/۱۲/۱۲
 • شبکه اطلاع رسانی ارز
  مذاکرات سازمان تجارت جهانی در ابوظبی با وجود برخی توافقات‌ در مورد اصلاحات مهم مانند حل و فصل اختلافات و کشاورزی به بن بست رسید. در همین حال، کشورها در مورد تمدید تعرفه بر تجارت الکترونیک تا دو سال آینده توافق کردند، اما در مورد یارانه‌های دولتی به صید ماهی به توافق نرسیدند. هند و آفریقای جنوبی با تمدید تعرفه بر تجارت الکترونیک مخالفت کردند و هند خواستار راه‌حلی دائمی برای ذخیره‌سازی دولتی مواد غذایی شد. همچنین، مذاکرات درباره حل و فصل اختلافات به دلیل مخالفت آمریکا به بن بست رسید و حل این بحران به سال ۲۰۲۴ موکول شد. در بخش کشاورزی نیز هیچ توافقی حاصل نشد و مذاکرات در مورد یارانه‌های دولتی به صید ماهی ادامه خواهد داشت. 
  بازار های کالایی
  147
  ۱۴۰۲/۱۲/۱۲
 • Fateme Mrzni
  سلام
  بازار های سهام
  73
  ۱۴۰۲/۱۲/۱۲
 • شبکه اطلاع رسانی ارز
  برابری طلا/نفت خام
  نمودار بالا برابری شاخص طلا و نفت خام را نشان میدهد .از تاریخ مارس 2021 قیمت به داخل کانال ورود کرده است. میدلاین کانال برای قیمت بسیار حائز اهمیت بوده و به عنوان خط داینامیک(Dynamic) صعودی بارها به آن واکنش نشان داده است. آخرین برخورد قیمت با آن در تاریخ 2024/02/02 بوده و قیمت بعد از آن اصلاحات نزولی داشته است. خطوط نقطه چین در حال حاضر حمایت کننده قیمت هستند و شاهد واکنش های مثبت نسبت به آنها هستیم. اگر کندل ها از این نواحی برگشت داشته باشند و شاهد افزایش روند باشیم هدف قیمت خط (1)، که مهمترین مقاومت نمودار نیز محسوب میشود خواهد بود. در صورت شکست این نواحی، هدف آینده پیش روی قیمت، محدوده کف کانال و خط استاتیک ترسیم شده خواهد بود. نقاط برخورد هم زمان کف کانال صعودی و حمایت های استاتیک این چنینی بسیار مهم و قدرتمند هستند و می توانند باعث حرکات قوی و شارپ در روند بشوند.
  بازار نفت و انرژی
  102
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۸
 • ایرج داودی
  سلام کانلی کلمل
  بازار مبادلات ارزی
  92
  ۱۴۰۲/۱۲/۱۲
 • فرامرز مشهودی
  بسیار عالی.
  بازار فلزات
  1,859
  ۱۴۰۲/۱۲/۱۱
notification

آیا مایلید از نوسانات بازار آگاه شوید؟

دریافت هشدار در نوسانات قیمت طلا، سکه، دلار، اونس، نفت، بورس و بیت کوین