کالایاب
اخبار بازار ارز
 • مایکل نووگراتز: سال آینده میلادی شوک جدیدی به بازار ارز دیجیتال وارد می‌شود

  مایکل نووگراتز، بنیانگذار Galaxy Digital معتقد است که بازار ارزهای دیجیتال سال آینده‌ی میلادی تکان خواهد خورد و شاهد شوک جدیدی در بازار ارز دیجیتال خواهیم بود. 

  مایکل نووگراتز، از سهامداران اسبق بنیاد مالی گلدمن ساکس و بنیانگذار Galaxy Digital در مصاحبه‌ای با فایننشال تایمز اعلام کرد، سال آینده‌ی میلادی شاهد شوک جدیدی در بازار ارز دیجیتال خواهیم بود.

  مصاحبه‌ی وی در تاریخ ۲۳ نوامبر در فاینانشیال تایمز منتشر شده است. مایکل نووگراتز در مصاحبه‌ی خود اعلام کرد: 

  سال جاری میلادی، Galaxy Digital با چالش‌های بسیاری دست‌وپنجه نرم کرد. شرکتی که امیدوارم روزی بتواند به گلدمن ساکسی در بازار ارز رمزنگاری‌شده تبدیل شود.

  بیت کوین

  نووگراتز پیش‌بینی کرده که موسسات مالی، در حوزه‌ی سرمایه‌گذاری ارز دیجیتال، به‌سمت مناسب‌ترین ارز رمزنگاری‌شده‌ در سه‌ماهه‌ی اول سال آینده‌ی میلادی روی خواهند آورد. همچنین وی پیش‌بینی می‌کند که در سال آینده‌ی میلادی و همزمان با افزایش مجدد قیمت‌ها، شاهد شوک جدیدی در بازار ارز دیجیتال خواهیم بود. تام سوانسون، بنیانگذار شرکت مشاوره فناوری Post Oak Labs در مورد پیش‌بینی‌های نووگراتز به فاینانشیال تایمز گفت:

  نووگراتز اعلام می‌کند که با تغییر قیمت‌ها، تغییری در بازار ارز دیجیتال رخ خواهد داد؛ این در حالی است که وی کوچک‌ترین تاثیری بر شرایط بازار ارز دیجیتال ندارد. 

  سوانسون در ادامه‌ی صحبت‌های خود اشاره می‌کند کاری که گلکسی دیجیتال در حال حاضر و بدون موفقیت چندانی به انجام می‌‌رساند، کاری است که شرکت‌های بسیاری، پیش از این رفته‌اند و در نتیجه در حال حاضر نتیجه‌ی تلاش چهار سال قبل خود را می‌بینند. مقاله‌ی منتشرشده از سوی فاینانشیال تایمز، بدون مطرح‌کردن نام، به صحبت‌های یکی از بنیانگذاران شرکت‌های بلاک‌چین اشاره می‌کند. وی معتقد است:‌

  مقاله‌های مرتبط:

  • بیت کوین از ابتدای ۲۰۱۹ در بازار معاملات آتی تالار نزدک معامله می‌شود

  یکی از از بزرگترین مشکلات ارزهای دیجیتال، عدم اطمینان نسبت به بانکداری تجاری است و Galaxy Digital، در موقعیت خوبی قرار گرفته تا بتواند اولین شرکتی باشد که از وضعیت بازارهای جدید به‌خوبی استفاده می‌کند.

  خیلی راحت می‌توانیم فردی شکاک باشیم؛ اما اتفاقات جدیدی در حال رخ دادن است. بازار ارزهای رمزنگار‌ی‌شده در حال توسعه است و روند رو به رشدی دارد و از بازارهای مالی سنتی پیشی خواهد گرفت.

  نووگراتز در ادامه‌ی صحبتهای خود به پلتفرم‌های آتی Bakkt که پلتفرم دارایی‌های دیجیتال است که توسط شرکت مادر بازار بورس و اوارق بهادار نیویورک (NYSE) ایجاد شده و سرویسهای مدیریت دارایی دیجیتال یا DAM که توسط شرکت سرمایه‌گذاری Fidelity رونمایی شد، اشاره می‌کند.

  چند روز قبل، مدیر ارشد بازرگانی بیت‌پی، اعلام کرد که دو تغییر شاخص در بخش مالی سنتی باعث می‌شود که شاهد تغییر قیمت ارز دیجیتال در بازار باشیم. سنی سینگ، مدیر ارشد بازرگانی بیت‌پی معتقد است که ارزش بیت‌کوین تا پایان سال ۲۰۱۹ به رقمی در حدود ۱۵.۰۰۰ دلار تا ۲۰.۰۰۰ دلار خواهد رسید. ارزش بیت‌کوین در ماه‌های اخیر سقوط کرده است و با افت ارزش ۱۱ درصدی در حدود ۳۸۵۰ دلار معامله می‌شود.

  نقص پردازنده‌های اینتل؛ رخنه‌ای برای سرقت ارزهای دیجیتال
  نرم‌افزارهای مخرب استخراج ارز دیجیتال برای دزدیدن اطلاعات شرکت‌ها طراحی می‌شوند
  اتریوم با وجود کاهش قیمت به‌سرعت پیشرفت می‌کند
  فعال بازار بیت کوین در آفریقای جنوبی شکنجه شد
  اجلاس G20 قانون‌گذاری برای ارز دیجیتال را تصویب کرد