اخبار خودرو

 • ۳۴ تیم راهداری در محورهای ایلام مستقر است

  پدال نیوز- مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای ایلام گفت: در حال حاضر ۳۴ اکیپ راهداری(ثابت و سیار) در جاده های استان مستقرهستند که کار رفع مشکلات احتمالی در نقاط مختلف جاده ای را برعهده دارند.

  به گزارش پدال نیوز به نقل از ایرنا، نورالله دلخواه روز پنجشنبه  اظهار کرد: این اکیپ ها با فرا رسیدن فصل سرما و در راستای اجرای طرح زمستانه در پایگاه راهداری در جاده های استان مستقر شده اند.
  وی افزود: با توجه به تمهیدات اندیشیده شده و حضور به موقع نیروهای راهداری هم اکنون تمامی محورهای استان باز و هدایت ترافیک در آن‌ها به خوبی در حال انجام است.
  مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای ایلام با اشاره به اینکه این گروه ها شامل 34 اکیپ با بیش از 178 دستگاه و ماشین آلات سبک و سنگین راهداری در پایگاههای راهداری استان مستقر شده اند، یادآور شد: گشت زنی در جاده های استان با هدف امداد رسانی و تسهیل تردد وسایل نقلیه و رفع مشکلات احتمالی در جاده های استان از وظایف این گروه ها است.
  دلخواه با اشاره به راه اندازی سامانه الکترونیکی و آنلاین راهداری برای اطلاع رسانی از وضعیت جاده های استان اضافه کرد: مردم قبل از مسافرت با مراجعه به این سامانه به نشانی http://www.141.ir از وضعیت راه های استان و شهرها با خبرشوند.
  وی تاکید کرد: با توجه ادامه بارش ها و لغزنده بودن جاده ها، احتیاط، صبر و حوصله در حین رانندگی و مسافرت از بسیاری از حوادث ناگوار و تصادفات جلوگیری می‌کند.