اخبار اقتصادی

 • بارش برف و باران در البرز/ هوا سالم شد

  بارش برف و باران که از پنجشنبه شب در استان البرز آغاز شده ، موجب پاکیزگی هوا و رفتن ذرات معلق و آلاینده ها از هوای این استان شده است.

  این بارش ها با خود لطافت هوا را برای البرزی ها که حدود یک هفته است با هوای ناسالم مواجه هستند، به ارمغان آورده است.طبق گزارش های دریافتی بارش ها در ارتفاعات البرز به صورت برف و در مناطق کوهپایه ای و دشت ها بارانی است.

  به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایرنا، در عین حال این بارش ها سبب لغزندگی جاده ها شده و باحوادثی در محورهای مواصلاتی استان همراه شده است . مدیرکل هواشناسی استان البرز به ایرنا گفت: سامانه بارشی که از غرب کشور وارد این استان شده امروز جمعه نیز فعال است.

  منصور رحمانیان به مردم توصیه کرد که در حاشیه رودخانه ها و مسیل ها توقف نکنند و از مسافرت غیر ضروری در مسیرهای کوهستانی و برفگیر خودداری کنند. وی همچنین از رانندگان خواست نکات ایمنی را در محورهای مواصلاتی استان را رعایت کنند.

  رحمانیان دمای هوای استان البرز را امروز جمعه بین یک تا 10 درجه بالای صفر عنوان کرد و گفت: فردا شنبه از میزان ابرها کاسته می شود و هوای استان کمی ابری تا نیمه ابری خواهد بود و هوا در وضعیت سالم قرار خواهد داشت.