اخبار مسکن و عمران

 • استیضاح وزیر راه به صحن علنی مجلس می‌رود

  نماینده مردم بیرجند در گفت‌وگو با تسنیم:

  نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در زمان مسئولیت آخوندی در خراسان جنوبی هم هواپیما سقوط کرد گفت: این نخستین حادثه تلخ نبوده و به اعتقاد من استیضاح وزیر راه به صحن علنی مجلس می‌رود.

  حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدباقر عبادی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بیرجند با اشاره به حادثه برخورد قطار و عملکرد وزیر راه اظهار داشت: حادثه برخورد قطار نخستین حادثه تلخ در دوران خدمت آخوندی نیست.

  وی افزود: در دوران مسئولیت وزیر راه در استان خراسان جنوبی هم حادثه سقوط هواپیما رخ داد که تعداد زیادی از هموطنان ما جان خود را از دست دادند و باز شب‌های گذشته هم حادثه برخورد قطار با یک دستگاه وانت گزارش شده که اینها همه نشان می‌دهد که کوتاهی‌ها تمامی نداشته و برای بار اول و دوم هم نیست که شاهد این اتفاقات هستیم.

  نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: اتفاقات به وجود آمده در برخورد قطار نشان دهنده ولنگاری بوده و بیان می‌کند که در این راستا تاکنون خوب کار نشده است.

  عبادی افزود: به نظر بنده احتمال اینکه استیضاح وزیر راه به صحن علنی مجلس برود بسیار زیاد است و ما هم موافق بر استیضاح ایشان هستیم.

  وی بیان داشت: ما در خراسان جنوبی تا هنگامی که جاده مرگ (جاده بیرجند_قاین) ساخته نشود از وزیر راه رضایت نداشته و به آنها نمراتی زیر 10 می‌دهیم.

  نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: اتفاق رخ داده در زمینه حادثه قطار اتفاقی سخت و تلخ بود و نشان از کم کاری و کوتاهی‌های زیاد است.

  انتهای پیام/