اخبار خودرو

 • ماشین تولید ایران در نمایشگاه پایتخت عراق

  بازار خودرو؛

  غرفه گروه صنعتي ايران خودرو در چهل و سومين نمايشگاه بين المللي بغداد در حالي محصولات برگزيده اين خودروساز را در معرض ديد عموم قرار داده است كه خودرو "دنا" بيشترين توجه ها رو به خود جلب كرده است.

   به گزارش سرویس اقتصادی "جام نیـوز"، چهل وسومین دوره نمایشگاه بین المللی بغداد در پایتخت این کشور آغاز به کار کرده و گروه صنعتي ايران خودرو محصولات برگزيده خود مانند دنا، رانا، سورن، آريسان، پژو 405، سمند و پارس را در معرض ديد عموم قرار داده است.

   

  در نخستين روز از برگزاري اين نمايشگاه استقبال خوبي از غرفه گروه صنعتي ايران خودرو به عمل آمد و در اين ميان، بازديدكنندگان عراقي بيشترين توجه را به خودروي دنا داشتند.

   

  درمراسم افتتاحیه اين نمایشگاه وزیران برق، صنایع و معادن و روسای کمیته مستقل سرمایه گذاری و کمیسیون اقتصادی در پارلمان عراق به همراه جمعی از تجار، صنعتگران و مردم بغداد حضور داشتند.

   

  علاوه بر گروه صنعتي ايران خودرو بيش از 30شرکت ایرانی ديگر در زمینه های مصالح ساختمانی، پزشکی، مواد غذایی، پوشاک و منسوجات، دارویی، لوازم خانگی، مواد بهداشتی و شوینده، خدمات فنی و مهندسی و دیگر زمینه های تولیدی، صنعتی و خدماتی نيز در اين نمايشگاه حضور دارند.

   

  در اين نمايشگاه بیش از 400 شرکت از 12 کشور دنیا محصولات و کالاهای خود را در زمینی به مساحت 12هزار مترمربع در معرض دید عموم گذاشته اند.

  اعتدال

  110