اخبار اقتصادی

 • نمایشگاه بین المللی رنگ ، رزین و پوشش های صنعتی ؛ هفته اینده

  نمایشگاه بین المللی رنگ ، رزین ، پوشش های صنعتی و مواد کامپوزیت هفته اینده برگزار می شود.

  به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ،شانزدهمین نمایشگاه بین المللی رنگ ، رزین ، پوشش های صنعتی و مواد کامپوزیت از 16 آذر در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران گشایش می یابد.

  در این نمایشگاه 270 شرکت داخلی و 150 شرکت خارجی از سوئیس ، آلمان ، اتریش ، ایتالیا ، اندونزی ، تایوان ، اکراین ، امارات ، ترکیه ، چین، اسپانیا، هند، فرانسه، هلند، سوئد، مالزی، انگلیس، کره جنوبی، آمریکا، هند، روسیه، هلند، لبنان، تایلند، استرالیا، ندرلند، اسلوانی و … درخواست حضور خود در نمایشگاه را اعلام و حضور پر رنگ خواهند داشت.

  منفرد مدیر اجرایی این نمایشگاه در آستانه بر پایی این رویداد بزرگ اظهار داشت : استقبال برای حضور در نمایشگاه و ثبت نام همچنان ادامه دارد که این امر بیانگر امید و اطمینان آنها از توسعه روابط اقتصادی با بازرگانان و سرمایه‌گذاران خارجی است. به گفته وی شورای سیاستگزاری بر اساس سیاست های اقتصاد مقاومتی اهداف دولت مبنی بر ترغیب ورود کالاهای سرمایه ای، ماشین آلات، ابزار و مواد اولیه به جای محصولات تمام شده از خارج کشور، نهایت سعی خود را به عمل آورده تا نمایشگاه مذبور رویدادی باشد در مسیر توسعه زیر ساخت های صنعت و اقتصاد کشور تا محلی برای ورود کالاهای مصرفی و تمام شده که باعث مقابله سرمایه گذاران و صنعتگران خواهد شد.
  شانزدهمین نمایشگاه بین المللی رنگ ، رزین ، پوشش های صنعتی و مواد کامپوزیت از 16 تا19 آذر ماه امسال به مدت چهار روز در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران سالن های 1-44 ، 2-44 ، A31 ، B 31 ، 40 ، A40 ، 41 ، B41 ، 6 و 5 برپا می شود و از ساعت 9 تا 17 پذیرای حضور علاقه مندان خواهد بود.