اخبار اقتصادی

 • هشدار در باره وقوع سیل در چهار استان

  مدیرکل دفتر پیش‌بینی سازمان هواشناسی کل کشور از آغاز موج جدید بارش‌ها از امروز در کشور خبر داد.

  به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ؛ احد وظیفه به پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی گفت: خطر وقوع سیل در نواحی شمال و شرق استان خوزستان، جنوب چهارمحال وبختیاری و به ویژه جنوب لرستان و ایلام در چند روز آینده وجود دارد.

  مدیرکل دفتر پیش‌بینی سازمان هواشناسی کل کشور افزود : بارندگی در نواحی جنوب غربی، غرب، شمال غربی و نواحی مرکزی ایران آغاز شده است.
  وی با بیان اینکه هم اکنون شاهد بارش در شهرهای خوزستان، ایلام، کرمانشاه، کردستان، آذربایجان، زنجان و استان مرکزی هستیم ، گفت: انتظار داریم این سامانه به تدریج تقویت شود و بارش‌های رگباری را در استان‌های لرستان، کرمانشاه و کردستان (جهبه غربی زاگرس) را به همراه داشته باشد.
  وظیفه همچنین اضافه کرد: همچنین خطر وقوع سیل در نواحی شمال و شرق استان خوزستان، جنوب چهارمحال وبختیاری و به ویژه جنوب لرستان و ایلام در این ایام وجود دارد.
  به گفته مدیرکل دفتر پیش‌بینی سازمان هواشناسی کل کشور انتظار داریم امروز در شمال خوزستان مقدار بارش 24 ساعته به بیش از 100 میلیمتر برسد و در استان‌های مرکزی و تهران نیز شاهد بارندگی باشیم.
  احد وظیفه پیش بینی کرد : بارش‌ها تا فردا ادامه پیدا می کند و در شمال خوزستان، جنوب چهارمحال و بختیاری و جبهه غرب و جنوب غرب کشور نیز تقویت خواهد شد.