اخبار بازار ارز
 • خودروهایی که به تازگی ستاره ایمنی اخذ کردند +عکس

  برنامه ارزیابی خودروهای جدید اروپا (یورو (NCAP فهرست جدیدی از طبقه‌بندی ایمنی خودروهای 2016 را با آرا 3 تا 5 ستاره منتشر کرد.

  یکی دیگر از SUV 5 ستاره این بخش سوزوکی ایگنس، به طیف وسیعی از بسته‌های امینی مجهز شده است.

  به گزارش"یورو NCAP"، کرا‌س‌اوور کوچک جدید آئودی Q2 که در اوایل سال جاری معرفی شده است، موفق به اخذ رتبه ایمنی 5 ستاره از NCAP شد. این SUV کوچک در بخش حفاظت از سرنشینان بالغ 93 درصد امتیاز، در بخش حفاظت از سرنشینان کوچک 86 درصد امتیاز، در بخش حفاظت از عابران پیاده 70 درصد امتیاز و در بخش سامانه‌های ایمنی کمکی 70 درصد امتیاز را به دست آورده است.

  ایمنی خودرو ها

  آئودی Q2 با تجهیزات استاندارد

  به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از عصر ایران،هیوندا آیونیک به عنوان یک خودرو که از سه موتور الکتریکی بهره می‌برد، با ارائه نتایجش یورو NCAP را تحت تاثیر قرار داد. این خودرو 91 درصد امتیاز در بخش حفاظت از سرنشینان بزرگسال، 81 درصد امتیاز در بخش حفاظت از کودکان و 82 درصد امتیاز در بخش سامانه‌های کمکی را کسب کرد. این خودروی دوست‌دار محیط زیست به ترمزهای اضطراری خودکار، سامانه نگه‌دارنده بین خطوط و سامانه‌های کمکی حفظ سرعت مجهز است.

  ایمنی خودرو ها

  هیوندایی آیونیک با تجهیزات استاندارد

  از گزینه‌هایی که اینک در بازار اروپا برای خرید و فروش در دسترس است، فورد اج دیگر اتومبیل 5 ستاره NCAP است که به دلیل استفاده از سامانه‌های متنوع کمکی و استاندارد، 89 درصد امتیاز برای بخش سامانه‌های کمکی را کسب کرده است. این شاسی‌بلند برای بخش‌های حفاظت بزرگسال، کودک و عابران به ترتیب 85، 76 و 67 درصد امتیازها را به خود اختصاص داده است.

  ایمنی خودرو ها

  فورد تجهیزات استاندارد

  یکی دیگر از SUV 5 ستاره این بخش سوزوکی ایگنس، به طیف وسیعی از بسته‌های امینی مجهز شده است. اگر این خودرو را بدون بسته‌های ایمنی در نظر بگیرید، ستاره‌های ایمنی این خودرو به 3 عدد کاهش می‌یابد.

  ایمنی خودرو ها

  سوزوکی ایگنس با تجهیزات استاندارد

   

  ایمنی خودرو ها

  سوزوکی ایگنس با تجهیزات ایمنی

  2 مدل از سانگ‌یانگ تیوولی و XLV نیز در سطح پایه 3 ستاره ایمنی را اخذ می کنند. در مدل‌هایی که با بسته‌های ایمنی ارائه ‌شوند، یک ستاره به افتخارات این دو مدل اضافه خواهد شد.

  ایمنی خودرو ها

  تیوولی با تجهیزات استاندارد

  ایمنی خودرو ها

  تیوولی با تجهیزات ایمنی

  ایمنی خودرو ها

  سانگ یانگ XLV با تجهیزات استاندارد

  ایمنی خودرو ها

  سانگ یانگ XLV با تجهیزات با تجهیزات ایمنی