اخبار خودرو

 • بسترن X40 میهمان گوانگژو چین +تصاویر

  پدال نیوز: کمپانی خودروسازی چینی "فاو FAW" که محصولات سنگین وزن آن در سایپا دیزل و همچنین خودروی سدان بسترن B50F آن با نام "آسا" توسط گروه خودروسازی بهمن تولید و عرضه می‌شود، اف.ای.دبلیو به تازگی و در جدیدترین دوره از نمایشگاه بین المللی گوانگژو چین حضور داشته و به نمایش محصولات خود پرداخته است.

  به گزارش پدال نیوز، کمپانی خودروسازی چینی "فاو FAW" که محصولات سنگین وزن آن در سایپا دیزل و همچنین خودروی سدان بسترن B50F آن با نام "آسا" توسط گروه خودروسازی بهمن تولید و عرضه می‌شود، اف.ای.دبلیو به تازگی و در جدیدترین دوره از نمایشگاه بین المللی گوانگژو چین حضور داشته و به نمایش محصولات خود پرداخته است.

   


  شاسی بلند بسترن X40 را هم می‌توان یکی از محصولات تولیدی این شرکت خودروسازی معرفی کرد که در جریان نمایشگاه بین المللی گوانگژو 2016 معرفی شده است.

   

  شاسی بلند درشت هیکل با ظاهری نسبتا خوب و امروزی که برای تشکیل چهره آن از یک جلوپنجره مشبک کرومی رنگ، چراغ‌های مخصوص روز به همراه سیستم روشنایی تمام LED، مه شکن‌های کشیده، اسپویلر آیرودینامیکی انتهای سقف، خروجی‌های اگزوز دوبل کرومی رنگ(به نظر نمی‌رسد واقعی باشد) و... استفاده کرده‌اند.

   

  در زیر کاپوت این خودروی شاسی بلند هم از یک پیشرانه 1.6 لیتری چهار سیلندر استفاده شده که در حداکثر کارایی پیشرانه می‌تواند نیرویی 116 اسب بخاری و گشتاوری 155 نیوتن متری در اختیار شما قرار دهد. نیرویی که در مدل پایه از طریق جعبه دنده‌ای 5 سرعته دستی و در مدل فول آپشن هم از طریق جعبه دنده‌ای 6سرعته اتوماتیک به سمت خروجی هدایت می‌شود.

   


  در آخر هم شرکت خودروسازی FAW اعلام کرد که برای عرضه مدل‌های پایه از شاسی بلند جدید خود قیمتی 68 هزار و 900 یوان و همچنین برای مدل‌های فول آپشن هم قیمتی 99 هزار و 900 یوان را در نظر گرفته است.

   

   

   


  بسترن x40
  بسترن x40
  بسترن x40
  بسترن x40
  بسترن x40
  بسترن x40