اخبار خودرو

 • واژگونی خودروی ۲۰۶ در بزرگراه شهید تندگویان

  یک دستگاه خودرو سواری پژو 206 با یک نفر سرنشین در حال حرکت در بزرگراه بود که ناگهان از مسیر اصلی خارج شده و به حالت واژگون در کنار بزرگراه قرار گرفت.

  به دنبال تماس رانندگان خودروهای عبوری با سامانه 125 و اطلاع رسانی حادثه واژگونی خودروی 206، نیروهای عملیاتی ایستگاه 35 و 22 به همراه گروه امداد و نجات 6 با هماهنگی ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران، ساعت 23:02 شب گذشته به بزرگراه شهید تندگویان، حوالی شهرک بستان رهسپار شدند.

  به گزارش اقتصادآنلاین، احمدعلی زارع تیموری افسر آماده منطقه هفت عملیات درباره این حادثه گفت: یک دستگاه خودرو سواری پژو 206 با یک نفر سرنشین در حال حرکت در بزرگراه بود که ناگهان از مسیر اصلی خارج شده و به حالت واژگون در کنار بزرگراه قرار گرفته بود.

  وی تصریح کرد: بر اثر این حادثه، راننده 34 ساله خودرو سواری از ناحیه سر، صورت، گردن و کمر دچار آسیب دیدگی شده بود و قبل از رسیدن آتش نشانان با کمک رانندگان خودروهای عبوری از خودرو خارج شده بود.

  این افسر آماده اضافه کرد: آتش نشانان پس از نصب علائم هشدار دهنده در اطراف محل حادثه و قطع جریان برق خودرو، از نبود نشتی بنزین در خودرو سواری اطمینان حاصل کردند و راننده مصدوم را برای انتقال به مراکز درمانی تحویل امدادگران اورژانس دادند.

  زارع تیموری افزود: نیروهای عملیاتی پس از بازگرداندن خودرو سواری به حالت اولیه با کمک خودرو جرثقیل، محل حادثه را برای بررسی علت ، تحویل کارشناسان پلیس راهور دادند و مأموریت خود را به پایان رساندند.