اخبار خودرو

 • شهروندان زمان بازگشت خود را مدیریت کنند

  پدال نیوز- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران گفت: در حال حاضر تردد خودرها در محورهای منتهی به پایتخت بصورت عادی و روان در جریان است.

  به گزارش پدال نیوز به نقل از ایرنا ، مجید نصرالله نژاد تاکید کرد: از عصر فردا (پنج شنبه) بار ترافیکی در محورهای منتهی به پایتخت سنگین می شود و شهروندانی که قصد بازگشت به تهران را دارند درخواست داریم زمان بازگشت خود را به عصر جمعه موکول نکنند.
  مدیرکل راهداری استان تهران تصریح کرد: طبق پیش بینی هواشناسی در روزهای پنج شنبه و جمعه هفته جاری در محورهای شمالی و کوهستانی استان تهران شاهد بارش برف و باران باشیم و به همین منظور با بارش برف و باران ، بار ترافیکی در محورهای کوهستانی استان تهران افزایش می یابد.
  وی به شهروندان توصیه کرد زمان بازگشت خود را مدیریت کرده چرا که در ساعات عصرگاهی و جمعه شب پیش بینی می شود تردد خودرها در محورهای منتهی به پایتخت سنگین شود.
  مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران به شهروندان توصیه کرد جهت اطلاع از هرگونه وضعیت جاده های استان تهران به شماره تلفن 77909080-021 مرکز مدیریت راههای استان تهران و یا به سامانه 141 تماس حاصل کنند.