اخبار اخبار قیمت ها

  • لیست قیمت انواع دوربین عکاسی در تاریخ 10 آذر

    لیست قیمت انواع دوربین عکاسی در تاریخ 10 آذر در بازارها و طی معاملات روز جاری بدین شرح تعیین و اعلام گردید :

    Canon
    مدل دوربینکیفیت (مگاپیکسل)قیمت
    Canon Power Shot SX50016.6670,000
    Canon EOS 100D + 18-55 STM IS-1,750,000
    Canon EOS 100D Body-1,540,000
    Canon EOS 1100D12.2940,000
    Canon EOS 1100D + 18-55 IS-1,140,000
    Canon EOS 1200D (EOS Rebel T5 ) with 18-55mm III181,050,000
    Canon EOS 1200D + 18-55-1,130,000
    Canon EOS 1300D + 18-55191,220,000
    Canon EOS 5D Mark II Kit 24-105 L219,380,000
    Canon EOS 5D Mark III Body-7,600,000
    Canon EOS 5D Mark III DSLR with 24-70mm f:423.410,200,000
    Canon EOS 5D Mark III Kit 24-105 L23.49,550,000
    Canon EOS 5D Mark IV Body3013,000,000
    Canon EOS 5DS519,400,000
    Canon EOS 5DS DSLR Camera Body Only537,700,000
    Canon EOS 5DS R DSLR Camera Body Only5310,900,000
    Canon EOS 600D Kit EF 18-135 IS18.72,450,000
    Canon EOS 600D Kit EF 18-55 IS II18.71,450,000
    Canon EOS 60D Body1823,000,000
    Canon EOS 60D Kit EF 18-135 IS183,270,000
    Canon EOS 60D Kit EF 18-200 IS183,400,000
    Canon EOS 650D Body-1,600,000
    Canon EOS 650D EF 18-135 IS STM182,600,000
    Canon EOS 650D EF S18-55 IS II181,800,000
    Canon EOS 6D (WG) - Body Only20.24,300,000
    Canon EOS 6D + 24-70 f/4 L IS-8,800,000
    Canon EOS 6D Body-4,650,000
    Canon EOS 6D Kit 24-105mm L IS USM20.66,260,000
    Canon EOS 6D with EF 24-105mm f/3.5-5.6 IS STM20.66,550,000
    Canon EOS 700D Body-1,600,000
    Canon EOS 700D Kit EF S18-135 IS STM182,270,000
    Canon EOS 700D Kit EF S18-55 IS STM181,800,000
    Canon EOS 70D (W) Kit 18-55 IS STM203,200,000
    Canon EOS 70D + 18-200 IS-4,120,000
    Canon EOS 70D Body192,800,000
    Canon EOS 70D KIT 18-135 STM20.93,670,000
    Canon EOS 750D With 18-135 IS STM24.72,970,000
    Canon EOS 750D+ 18-55 IS STM24.72,300,000
    Canon EOS 760D / Rebel T6s Kit 18-135253,200,000
    Canon EOS 760D+ 18-55 IS STM24.73,050,000
    CANON EOS 760D:BODY24.72,250,000
    Canon EOS 7D + 15-85-5,100,000
    Canon EOS 7D + 18-200 IS-4,100,000
    Canon EOS 7D BODY193,100,000
    Canon EOS 7D Kit 18-135 IS194,800,000
    Canon EOS 7D Mark II+18-135 IS STM215,000,000
    Canon EOS 80D + 18-135 IS USM264,650,000
    Canon Eos 80D Body203,850,000
    Canon EOS M 18-55mm STM181,700,000
    Canon EOS-1D X Mark II Body2220,200,000
    Canon EOS-1DX1916,000,000
    Canon Ixus 132 HS16.8290,000
    Canon Ixus 14516255,000
    Canon Ixus 15017270,000
    Canon Ixus 15521340,000
    Canon IXUS 16020240,000
    Canon IXUS 16520385,000
    Canon IXUS 17020405,000
    Canon Ixus 17520320,000
    Canon Ixus 17720.5330,000
    Canon Ixus 18020370,000
    Canon Ixus 265 HS17430,000
    Canon Ixus 500 HS10435,000
    Canon Ixus 510 HS16480,000
    Canon Kiss X7i 18-55mm IS STM201,800,000
    Canon Power Shot S11012.8780,000
    Canon Power Shot SX27012.8575,000
    Canon Power Shot SX50 HS12.81,200,000
    Canon Powershot A140016180,000
    Canon Powershot A2500 IS16215,000
    Canon PowerShot A2600 IS16295,000
    Canon Powershot A3400 IS16.6297,000
    Canon PowerShot A4000 IS16327,000
    Canon PowerShot D3012.8880,000
    Canon PowerShot G1 X151,570,000
    Canon PowerShot G1512.81,050,000
    Canon Powershot G1612.81,250,000
    Canon Powershot G1X Mark II151,830,000
    Canon Powershot G3X202,400,000
    Canon Powershot G7X211,630,000
    Canon Powershot G9X201,400,000
    Canon Powershot N12.8700,000
    Canon PowerShot SX160 IS16.6450,000
    Canon Powershot SX17016.8495,000
    Canon PowerShot SX260 HS12.1630,000
    Canon Powershot SX280 HS12.8700,000
    Canon Powershot SX400IS17450,000
    Canon powershot SX41020515,000
    Canon Powershot SX510 HS12.8640,000
    Canon Powershot SX520 HS17660,000
    Canon powershot SX53020735,000
    Canon Powershot SX60 HS171,160,000
    Canon PowerShot SX600 HS16.8530,000
    Canon Powershot SX61020525,000
    Canon powershot SX710 HS20940,000
    Fujifilm
    مدل دوربینکیفیت (مگاپیکسل)قیمت
    Finepix JX 350-JX40014220,000
    Fujifilm Adapter Ring AR-S1-86,000
    Fujifilm BC-W126 Battery Charger for NP-W126-220,000
    Fujifilm Case BLC-XM1-230,000
    Fujifilm CVR-XT Cover Kit-250,000
    FujiFilm FinePix AX55014250,000
    Fujifilm FinePix F600 EXR14440,000
    Fujifilm FinePix F660EXR14610,000
    Fujifilm FinePix F750EXR14680,000
    Fujifilm FinePix F800EXR14780,000
    FujiFilm FinePix HS20 EXR1448,930,000
    Fujifilm FinePix HS30EXR14730,000
    Fujifilm FinePix HS50 EXR141,450,000
    Fujifilm FinePix JX40014285,000
    Fujifilm FinePix JX50014235,000
    Fujifilm FinePix JX55014265,000
    Fujifilm FinePix JZ10014270,000
    Fujifilm FinePix JZ25014355,000
    FujiFilm FinePix S298014400,000
    FujiFilm FinePix S320014585,000
    FujiFilm FinePix S400014480,000
    Fujifilm FinePix S450014560,000
    Fujifilm FinePix S850014827,500
    FujiFilm FinePix SL1000161,140,000
    Fujifilm FinePix SL26014640,000
    FujiFilm FinePix SL30014748,000
    FujiFilm FinePix T30014230,000
    Fujifilm FinePix T40014350,000
    Fujifilm FinePix X10012.33,400,000
    Fujifilm FinePix XP15014750,000
    Fujifilm FinePix XP20014860,000
    Fujifilm FinePix XP5014570,000
    Fujifilm FinePix XP6014670,000
    FujiFilm Finepix Z9014105,000
    Fujifilm FinePix Z900EXR14380,000
    Fujifilm Hand Grip MHG-XT Small-320,000
    Fujifilm Instax mini 50S15390,000
    Fujifilm Instax Mini 815270,000
    Fujifilm Leather Case BLC-XE1-245,000
    Fujifilm Leather Case BLC-XT1-260,000
    Fujifilm Leather case LC-X100S :Brown / Black-280,000
    Fujifilm Leather case LC-X20-182,500
    Fujifilm Leather Case LC-XPro1-280,000
    Fujifilm LH-100 Lens Hood for X100/X100S-220,000
    Fujifilm M Mount Adapter for X-Mount Cameras-620,000
    Fujifilm MHG-XT Large Metal Hand Grip for X-T1-520,000
    Fujifilm NP-140 Rechargeable Lithium-Ion Battery-215,000
    Fujifilm NP-50 Lithium Ion Rechargeable Battery-75,000
    Fujifilm NP-W126 Lithium Ion Rechargeable Battery-220,000
    Fujifilm Remote Release RR-80-120,000
    Fujifilm Shoe Mount Flash EF-20-330,000
    Fujifilm Shoe Mount Flash EF-42-570,000
    Fujifilm Shoe Mount Flash EF-X20-710,000
    Fujifilm X-A1161,600,000
    Fujifilm X-A2152,100,000
    Fujifilm X-E1162,600,000
    Fujifilm X10141,120,000
    Fujifilm X100S16.33,700,000
    Fujifilm X20161,750,000
    Fujifilm XF114946,000
    Fujifilm XQ2151,300,000
    fujifilm xs1142,090,000
    Wide Conversion Lens WCL-X100-1,060,000
    Nikon
    مدل دوربینکیفیت (مگاپیکسل)قیمت
    COOLPIX S820016630,000
    COOLPIX S930016710,000
    Nikon Coolpix AW10016770,000
    Nikon Coolpix AW12016880,000
    Nikon Coolpix AW130161,000,000
    Nikon Coolpix L33020410,000
    Nikon Coolpix L34020600,000
    Nikon Coolpix L83016600,000
    Nikon Coolpix P51016950,000
    Nikon Coolpix P53016790,000
    Nikon Coolpix P600161,000,000
    Nikon Coolpix P61016.11,080,000
    Nikon CoolPix P900162,400,000
    Nikon Coolpix S0110250,000
    Nikon COOLPIX S280020260,000
    Nikon Coolpix S290020220,000
    Nikon Coolpix S340020250,000
    NIKON COOLPIX S430016300,000
    Nikon Coolpix S440020340,000
    Nikon Coolpix S690020810,000
    Nikon COOLPIX S950016610,000
    Nikon Coolpix S970016790,000
    Nikon D3100141,150,000
    Nikon D3100 kit 18-5514990,000
    Nikon D3200241,150,000
    Nikon D3200 18-105mm VR201,830,000
    Nikon D3200 Kit 18-55 VR II241,230,000
    Nikon D3200 Kit 18-55mm F/3.5-5.6G ED II241,150,000
    Nikon D3300 + 18-140 VR-2,700,000
    Nikon D3300 + 18-55 VR II-1,330,000
    Nikon D3300 Body-1,220,000
    Nikon D3400 + 18-55mm201,740,000
    Nikon D3X247,600,000
    Nikon D5 Body2120,200,000
    Nikon D500 Body217,300,000
    Nikon D5200 + 18-105-2,250,000
    Nikon D5200 + 18-55-1,550,000
    Nikon D5200 Body-1,400,000
    Nikon D5300 + 18-140mm-2,480,000
    Nikon D5300 + 18-55-1,760,000
    Nikon D5300 Body-1,680,000
    Nikon D5500 + 18-140-2,940,000
    Nikon D5500 + 18-55-2,200,000
    Nikon D600 Body-4,800,000
    Nikon D610 Body-4,050,000
    Nikon D700016.21,600,000
    Nikon D7000 + 18-105 VR-2,550,000
    Nikon D7100-2,580,000
    Nikon D7100 + 18-105 VR-3,215,000
    Nikon D7100 + 18-140 VR253,150,000
    Nikon D7200 Kit 18-105163,800,000
    Nikon D7200 kit 18-140243,800,000
    Nikon D750 + 24-120 f/4G VR-8,050,000
    Nikon D750 Body-5,200,000
    Nikon D800367,600,000
    Nikon D810 Body-7,600,000
    Nikon D810 Kit 24-1203610,100,000
    Nikon D9012.92,875,000
    Nikon L82016.2590,000
    Nikon P 52018990,000
    Nikon P510016.11,360,000
    Nikon P700010525,000
    Olympus
    مدل دوربینکیفیت (مگاپیکسل)قیمت
    olympus SH-2114550,000
    olympus SP-61014450,000
    olympus SP-81014650,000
    OLYMPUS SZ-1014485,000
    OLYMPUS SZ-1114525,000
    olympus SZ-3014695,000
    OLYMPUS TG-31014395,000
    OLYMPUS TG-61014525,000
    OLYMPUS VG-11014160,000
    OLYMPUS VG-12014190,000
    OLYMPUS VG-13014210,000
    Olympus VG-16014195,000
    OLYMPUS VR-31014265,000
    OLYMPUS VR-33014320,000
    olympus zx-1141,075,000


بازگشت به صفحه نخست بازگشت به اخبار اخبار قیمت ها تالار گفت و گو