اخبار اقتصادی

 • بیمه، خسارت سانحه سقوط بالگرد در دریای خزر را جبران کرد

  در پی سانحه سقوط بالگرد شرکت نفت؛

  بالگرد سقوط‌کرده در دریای خزر از بیمه‌نامه‌های کامل و تمام‌خطر برخوردار بوده و مراحل تشکیل پرونده و بررسی جبران خسارت‌های واردشده به آن و پرداخت دیه سرنشینان، آغاز شده است.

  به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از بیمه ایران، بر اساس اعلام مدیریت بیمه‌های کشتی، هواپیما و حمل کالای بیمه ایران،  بالگرد سقوط‌کرده در دریای خزر به لحاظ «مسئولیت و بدنه»، «مسئولیت ثالث و بار» و «سرنشینان» تحت پوشش بیمه اتکایی به مدیریت بیمه ایران و سایر بیمه‌گران داخلی قرار دارد.

  بالگرد سقوط‌کرده در دریای خزر از بیمه‌نامه‌های کامل و تمام‌خطر برخوردار بوده و مراحل تشکیل پرونده و بررسی جبران خسارت‌های واردشده به آن و پرداخت دیه سرنشینان از سوی بیمه ایران آغاز شده است. بر این اساس مراحل بررسی خسارت، آغاز شده و در اسرع وقت، تعهدات ذکرشده در بیمه‌نامه انجام خواهد شد .

  یک فروند بالگرد شرکت نفت، بامداد یکشنبه هفتم آذر ۹۵ برای جا بجایی یکی از افراد مستقر بر سکوی نفتی امیرکبیر دریای خزر که دچار مشکل قلبی شده بود، از بندر امیرآباد حرکت کرد که پس از انتقال شخص بیمار به داخل بالگرد و هنگام برخاستن از روی سکو به همراه ۳ تن کادر پروازی و یک نفر پزشک، به دریا سقوط کرده و متاسفانه ۵ سرنشین آن جان باختند و بالگرد نیز دچار خسارت کلی شد.