اخبار خودرو

 • برخورد مرگبار خودرو با گاردریل در مسیر اهواز به آبادان

  پدال نیوز- مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کلانشهر اهواز گفت: برخورد خودروی پژو ۴۰۵ با گاردریل در مسیر اهواز به آبادان منجر به فوت راننده شد.

  به گزارش پدال نیوز به نقل از مهر ،مقصود حق شناس  اظهار کرد: شب گذشته شهروندان با تماس به سامانه  125ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز خبر از تصادف شدید در مسیر اهواز به آبادان دادند.
   
  وی افزود: تیم آتش نشانی بلادرنگ در کمترین زمان خود را به محل حادثه رسانده و مشاهده کردند یک دستگاه خودرو پژو 405 با گاردریل برخورد و موجب فوت راننده شده است.
   
  مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کلانشهر اهواز تصریح کرد: آتش نشانان بلادرنگ با قطع برق و ایمن سازی محل به منظور رفع خطرات احتمالی در اثر تصادف سایر خودرو های عبوری، راننده فوت شده را از خودرو خارج کرده و به آمبولانس اورژانس 115 منتقل کردند.
   
  حق شناس در پایان با اشاره به اینکه رعایت سرعت مجاز عامل مهمی در کاهش حوادث خودرویی است، گفت: از شهروندان خواهشمندیم با رعایت نکات ایمنی در صورت بروز هر گونه حادثه ضمن حفظ خونسردی، مراتب را سریعا با تلفن 125 ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز اطلاع داده و مسیر را برای تردد خودروهای امدادی باز نگه دارند