اخبار خودرو

 • ترافیک پرحجم در محورهای ورودی به سمت خراسان رضوی

  پدال نیوز- رئیس پلیس راه کشور از ترافیک پرحجم و روان در محورهای ورودی به سمت خراسان رضوی خبر داد.

  به گزارش پدال نیوز به نقل از فارس ، سردار حمیدی در خصوص آخرین وضعیت جوی ترافیکی جاده‌های کشور، گفت: در حال حاضر با توجه به وفات پیامبر اعظم(ص) و امام حسن مجتبی(ع) و همچنین شهادت امام رضا(ع) بخش زیادی از زائرین وارد خراسان رضوی می‌شوند.
   
  وی افزود: حدود 3 میلیون زائر به سمت خراسان رضوی در حرکت هستند که 300 هزار نفر از آنها پیاده و 2.5 میلیون نفر نیز به صورت خودرویی عازم مشهد مقدس هستند که قطعاً استان‌های همجوار خراسان رضوی تحت تأثیر این حجم از مسافران قرار خواهد گرفت.
   
  رئیس پلیس راه کشور با بیان اینکه تمهیدات لازم برای بازگشت مسافران در نظر گرفته شده است،‌گفت: از فردا شاهد بازگشت مسافران خواهیم بود که در این زمینه پلیس راه کشور تمهیدات لازم را برای جلوگیری از ترافیک اندیشیده است.
   
  وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر محورهای ورودی به سمت خراسان رضوی ترافیک پرحجم و روانی دارد ضمن اینکه در باند جنوبی آزادراه تهران - کرج محدوده پل فردیس تا شهرک خاتم شاهد ترافیک نیمه‌سنگین هستیم.
   
  حمیدی تصریح کرد: در باند جنوبی آزادراه کرج - قزوین محدوده پل استاندارد تا پل فردیس نیز ترافیک نیمه‌سنگین است.
   
  رئیس پلیس راه کشور با بیان اینکه در استان گیلان مه‌گرفتگی و کاهش دید گزارش شده است،‌ گفت: سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار است.