اخبار اقتصادی

 • عذرخواهی تلفنی وزیر راه از نمایندگان/استیضاح آخوندی به قوت خود باقی است

  نماینده ارومیه در مجلس در گفت‌وگو با تسنیم خبر داد

  نماینده ارومیه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تماس تلفنی وزیر راه و عذرخواهی وی بابت اظهاراتش در خصوص برخورد دو قطار، گفت:‌ این عذرخواهی به موضوع استیضاح ربطی ندارد و استیضاح به قوت خود باقی است.

  نادر قاضی پور در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم در خصوص عذرخواهی وزیر راه و شهرسازی از مردم بابت سخنانش درباره برخورد دو قطار در سمنان، اظهار کرد:‌آقای آخوندی با بنده تماس گرفتند و بابت اظهاراتش عذرخواهی کرد.

  وی تصریح کرد: عذرخواهی ربطی به موضوع طرح استیضاح وزیر راه و شهرسازی ندارد و این مسئله به قوت خود باقی است.

  وی پیش‌تر با اشاره به سخنان وزیر راه و شهرسازی در رابطه با حادثه قطار تبریز-مشهد مبنی بر بیمه‌بودن قطار و مسافران اظهار داشت: آقای آخوندی ما هم ریز علی داریم، هم دهقان فداکار داریم، هم پیراهن اضافی داریم و هم پول داریم و به پول بیمه شما نیازی نداریم که گفتید قطار بیمه است.

  قاضی پور با اشاره به داغ‌دار شدن مردم آذربایجان بیان کرد: مردم قهرمان آذربایجان به این راحتی از خون زوار امام‌رضا(ع) نخواهند گذشت و از ریاست قوه قضائیه خواستار برخورد با عوامل این حادثه از صدر تا ذیل هستیم و از آیت‌الله آملی‌لاریجانی می‌خواهیم این برخورد و رسیدگی را از شخص وزیر راه و شهرسازی و معاونان وی شروع کند.

  وی با اشاره به این که مجلس به‌شدت پیگیر استیضاح وزیر راه و شهرسازی است، افزود: واقعیت امر این است که مردم آذربایجان داغ دار شده‌اند و این مسئله را تا استیضاح وزیر و به نتیجه رساندن آن پیگیری می‌کنیم.

  انتهای پیام/