اخبار بانک و بیمه

 • پرداخت تسهیلات ازدواج به حدود 100 هزار نفر در بانک ملی

  بانک ملی ایران از ابتدای سال 95 تا پایان شهریور، 418 هزار و 300 فقره تسهیلات قرض‌الحسنه به ارزش حدود 10 هزار و 680 میلیارد ریال پرداخت کرده است.

  پرداخت تسهیلات ازدواج به حدود 100 هزار نفر در بانک ملیبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، در این مدت بانک ملی حدود 520 میلیارد ریال تسهیلات قرض‌الحسنه خوداشتغالی اعطا کرده است.
   
  این بانک در بخش ازدواج و تامین جهیزیه نیز به حدود 100 هزار نفر از جوانان کشور، نزدیک به 8 هزار میلیارد ریال تسهیلات قرض‌الحسنه پرداخت کرد.

  همچنین در این مدت ، بیش از یک هزار و 800 میلیارد ریال تسهیلات کارگشایی، بالغ بر 546 میلیارد ریال جهت رفع احتیاجات ضروری، بیش از 343 میلیارد ریال در بخش مشاغل خانگی، حدود 20 میلیارد ریال در بخش تعمیر مسکن، نزدیک به 11 هزار و 500 میلیارد ریال در بخش درمان و بیماری و بالغ بر 4 میلیارد و 500 میلیون ریال تسهیلات دانشجویی پرداخت شده است.

  همچنین مراسم معارفه سرپرست جدید صندوق قرض‌الحسنه پس‌انداز بانک ملی ایران با حضور حسین بارانی سرپرست معاونت منابع انسانی و حبیب اله رشیدارده مدیر امور حوزه مدیریت و روابط عمومی برگزار شد.

  در این مراسم بارانی با بیان اینکه خیرخواهی، مشکل‌گشایی و نوع‌دوستی ذاتا در وجود همه انسان‌هاست، گفت: هیچ لذتی بالاتر از یاری رساندن و حل مشکل مردم وجود ندارد و اعطای یک فقره تسهیلات قرض‌الحسنه هر چند کم می‌تواند مشکلات بزرگی را برطرف کند.

  بخش انتظامات ،حافظ امنیت روانی کارکنان و مشتریان است

  مسئولان و نگهبانان اداره کل حفاظت فیزیکی و فنی بانک ملی ایران در جلسه ای صمیمانه با مدیرعامل این بانک دیدار و گفت و گو کردند.

  محمد رضا حسین زاده در این جلسه که با حضور سرپرست معاونت منابع انسانی ، مدیر امور حراست و رییس اداره کل حراست برگزار شد، با اشاره به جایگاه خطیر و ارزشمند نگهبانان در بانک گفت: کار انتظامات شبانه روزی و طاقت فرساست و هیات مدیره به این امر واقف است و از هر گونه اقدامی جهت حمایت و تقدیر از زحمات همکاران این بخش حمایت می کند.