اخبار نفت و انرژی

 • "نیا"؛ نخستین شرکت معرفی‌کننده چیلر جذبی با استفاده از انرژی خورشیدی

  شرکت تهویه نیا در نمایشگاه بین‌المللی تأسیسات ساختمان و سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی حاضر است و به عرضه محصولات خود می‌پردازد.

  به گزارش سرویس بازار ایسنا،  شرکت تهویه نیا محصولاتی همچون کولر گازی، چیلر، فن‌کویل، برج خنک‌کننده، پکیج پشت‌بام، پکیج دیواری، دیگ آب‌گرم، صفحات خورشیدی، سرمایش دیتاسنتر، هواساز، تهویه آسانسور، تهویه دریایی و تصفیه هوا عرضه می‌کند.

  این شرکت نخستین شرکتی است که در ایران اقدام به معرفی و عرضه چیلر جذبی با استفاده از انرژی خورشیدی کرده است. این تکنولوژی با همکاری کمپانی یازاکی ژاپن و ویزمن آلمان قابل ارائه و هم‌اکنون در ساختمان "نیا" نصب و آماده بازید عموم است.

  نیا، دارای گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت بر مبنای استاندارد ISO۹۰۰۱:۲۰۰۸، گواهینامه سیستم مدیریت شکایت مشتری ISO۱۰۰۰۲ و مدیریت رضایتمندی مشتری ISO۱۰۰۰۴، گواهینامه R&D از وزارت بازرگانی بوده و همچنین عضو انجمن صنفی شرکت‌های پیمانکار تأسیسات و تجهیزات صنعتی ایران است.

  بنابر اعلام شرکت تهویه نیا، عواملی همچون کیفیت، بهره‌گیری از فناوری‌های نوین، بازدهی بالا، بهینه‌سازی مصرف انرژی، حفظ محیط‌زیست و هوشمند بودن تاسیسات، معیار انتخاب و گردآوری محصولات توسط این مجموعه است.

  این شرکت دارنده هفت ستاره جهانی با نام‌های اجنرال، گری، هیتاچی، کوکن، یونیفلر، ویزمن و یازاکی است.

  پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی تأسیسات ساختمان و سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی از ۲۷ تا ۳۰ مهرماه امسال در محل دایمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران در حال برگزاری بوده و شرکت نمانگر مجری برگزاری این رویداد است.

  انتهای پیام