اخبار اخبار قیمت ها

  • لیست قیمت انواع موبایل های سامسونگ در تاریخ 28 مهر

    لیست قیمت انواع موبایل های سامسونگ در تاریخ 28 مهر در بازارها و طی معاملات روز جاری بدین شرح تعیین و اعلام گردید :

    لیست قیمت انواع موبایل های سامسونگ
    مدل گوشیقیمت
    Samsung B310E Duos800,000
    Samsung C3330 Champ 2175,000
    Samsung C3520180,000
    Samsung C3592205,000
    Samsung C3780200,000
    Samsung E119090,000
    Samsung E1200 Pusha60,000
    Samsung E1282T95,000
    Samsung Galaxy A3 - A300H/DS600,000
    Samsung Galaxy A3 - A310H/DS / 2016830,000
    Samsung Galaxy A5 - A500H/DS760,000
    Samsung Galaxy A5 - A510H/DS / 20161,030,000
    Samsung Galaxy A7 SM-A700H - 4G930,000
    Samsung Galaxy A7 SM-A710H - 4G / 20161,220,000
    Samsung Galaxy A8 - A800F14,200,000
    Samsung Galaxy A8 - A800F Dual SIM1,230,000
    Samsung Galaxy A9 - 20161,580,000
    Samsung Galaxy Ace 2 I8160330,000
    Samsung Galaxy Ace 3 S7272400,000
    Samsung Galaxy Ace 4 - HU230,000
    Samsung Galaxy Ace 4 - LITE210,000
    Samsung Galaxy Alpha - G850F880,000
    Samsung Galaxy Alpha . S801800,000
    Samsung Galaxy C5 - 321,350,000
    Samsung Galaxy C5 - 641,500,000
    Samsung Galaxy C7 - 321,500,000
    Samsung Galaxy C7 - 641,900,000
    Samsung Galaxy Core II G355360,000
    Samsung Galaxy Core Prime SM-G360H380,000
    Samsung Galaxy E5 - E500H/DS660,000
    Samsung Galaxy E7 - E700H/DS820,000
    Samsung Galaxy Fame S6810295,000
    Samsung Galaxy Feresh - S7392300,000
    Samsung Galaxy Gio S5660325,000
    Samsung Galaxy Golden I92302,400,000
    Samsung Galaxy Grand I9082450,000
    Samsung Galaxy Grand Max700,000
    Samsung Galaxy Grand Neo - 9060430,000
    Samsung Galaxy Grand Prime SM-G531H Duos400,000
    Samsung Galaxy Grand2 - G7102640,000
    Samsung Galaxy J1 - 2016 / J105300,000
    Samsung Galaxy J1 - 2016 / J120390,000
    Samsung Galaxy J1 Ace320,000
    Samsung Galaxy J2 / 3G410,000
    Samsung Galaxy J2 / 4G460,000
    Samsung Galaxy J3500,000
    Samsung Galaxy J3 Pro620,000
    Samsung Galaxy J5 / 3G540,000
    Samsung Galaxy J5 / 4G560,000
    Samsung Galaxy J5 2016730,000
    Samsung Galaxy J7 / 3G700,000
    Samsung Galaxy J7 / 4G780,000
    Samsung Galaxy J7 2016840,000
    Samsung Galaxy K zoom1,040,000
    Samsung Galaxy Mega 5.8 I9152710,000
    Samsung Galaxy Mega 6.3 I9200920,000
    Samsung Galaxy Nexus890,000
    Samsung Galaxy Note 3 N9000 - 32GB1,270,000
    Samsung Galaxy Note 3 N9005 - 32GB1,320,000
    Samsung Galaxy Note 3 Neo1,050,000
    Samsung Galaxy Note 3 Neo Dual1,070,000
    Samsung Galaxy Note 4 - N910C . 32GB1,400,000
    Samsung Galaxy Note 4 - N910F . 32GB1,440,000
    Samsung Galaxy Note 4 - N910H . 32GB1,420,000
    Samsung Galaxy Note 4 Duos1,500,000
    Samsung Galaxy Note 5 - N9201,660,000
    Samsung Galaxy Note 5 - N920C - 641,850,000
    Samsung Galaxy Note 5 SM-N920CD Dual1,800,000
    Samsung Galaxy Note 73,100,000
    Samsung Galaxy Note EDGE N915F1,700,000
    Samsung Galaxy Note EDGE N915G1,680,000
    Samsung Galaxy Note II N7100 - 16GB850,000
    Samsung Galaxy On5 - 8530,000
    Samsung Galaxy On7 - 16700,000
    Samsung Galaxy On7 - 8640,000
    Samsung Galaxy Pocket Neo S5310230,000
    Samsung Galaxy Pocket S5300220,000
    Samsung Galaxy S Duos S7562350,000
    Samsung Galaxy S Duos S7582350,000
    Samsung Galaxy S4 zoom880,000
    Samsung Galaxy S5 DUAL1,080,000
    Samsung Galaxy S5 G900 H980,000
    Samsung Galaxy S5 G900F1,000,000
    Samsung Galaxy S5 mini750,000
    Samsung Galaxy S5 mini Duos780,000
    Samsung Galaxy S6 +Edge - 321,840,000
    Samsung Galaxy S6 +Edge - 642,120,000
    Samsung Galaxy S6 - 1281,800,000
    Samsung Galaxy S6 - 32 Duos1,580,000
    Samsung Galaxy S6 - 641,700,000
    Samsung Galaxy S6 32 F1,520,000
    Samsung Galaxy S6 32 FD1,540,000
    Samsung Galaxy S6 edge - 1282,030,000
    Samsung Galaxy S6 edge - 321,630,000
    Samsung Galaxy S6 edge - 641,850,000
    Samsung Galaxy S7 - G930F 321,840,000
    Samsung Galaxy S7 - G930FD 32 Dual SIM1,870,000
    Samsung Galaxy S7 Edge - G935F 322,060,000
    Samsung Galaxy S7 Edge - G935FD 32 Dual SIM2,100,000
    Samsung Galaxy Star 2270,000
    Samsung Galaxy Star Pro S7260230,000
    Samsung Galaxy Star S5280235,000
    Samsung Galaxy Star S5282240,000
    Samsung Galaxy V230,000
    Samsung Galaxy W I8150625,000
    Samsung Galaxy Win I8552 Dual430,000
    Samsung Galaxy Y Duos S6102340,000
    Samsung Galaxy Y S5360250,000
    Samsung Galaxy Young S6310215,000
    Samsung Gear 2 Neo Smartwatch650,000
    Samsung Gear S - R7501,100,000
    Samsung I8190 Galaxy S III mini420,000
    Samsung I8200 Galaxy S III mini VE430,000
    Samsung I8260 Galaxy Core540,000
    Samsung I9070 Galaxy S Advance680,000
    Samsung I9105 Galaxy S II Plus670,000
    Samsung I9190 Galaxy S4 mini620,000
    Samsung I9192 Galaxy S4 mini620,000
    Samsung I9295 Galaxy S4 Active1,350,000
    Samsung I9300 Galaxy S III Duos630,000
    Samsung I9301I Galaxy S3 Neo600,000
    Samsung I9305 Galaxy S III770,000
    Samsung I9500 Galaxy S4890,000
    Samsung I9505 Galaxy S4960,000
    Samsung I9515 Galaxy S41,010,000
    Samsung Metro B313E Dual SIM900,000
    Samsung Rex 70 S3802145,000
    Samsung S3850 Corby II190,000
    Samsung S5610235,000
    Samsung Smartwatch Gear Fit620,000
    Samsung Star 3 Duos S5222220,000