اخبار مسکن و عمران

 • افراد پر سفر و حرفه‌ای چطور سفر می کنند؟

  پاییز، فصل پـرکار متخصصین در هر رشته‌ای است. فصل برگزاری نمایشگا‌ه‌های تخصصی در رشته‌های تجاری و صنعتی گوناگون. یکی از مهمترین نمایشگاه‌هایی که در آبان ماه در جزیره زیبای کیش برگزار می‌شود، سومین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی‌سازی و هشتمین نمایشگاه معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری است که از 10 آبان شروع به کار می‌کند. این رویداد به دنبال ایجاد فرصت‌های تجاری جدید برای فعالان اقتصادی است تا بتوانند با سایر بنگاه‌های اقتصادی داخلی و خارجی تعامل داشته باشند.

  از آنجایی که این نمایشگاه مورد استقبال صاحبان کسب و کار و تجار قرار می‌گیرد، بهتر است از الان برای شرکت در آن برنامه ریزی دقیق را برای سفر به جزیره کیش داشته باشند. افراد حرفه‌ای و تجار برای نیازهای سفرهای این چنینی بسیار دقیق برنامه‌ریزی می کنند چرا که هم متقاضی زیاد است و هم اینکه به دلیل حجم بالای کاری، فرصت اندکی برای تهیه نیازهای سفر از جمله خرید بلیط هواپیما دارند.

  بهترین روش و پیشنهاد برای ان دسته از افراد تهیه بلیط هواپیما به صورت آنلاین است. می‌توان گفت مهم‌ترین برتری خرید آنلاین بلیط، ابتکار عمل است؛ چرا که به‌جای سر و کله زدن با کارمند آژانس‌های مسافرتی، خود هرقدر بخواهید پروازها و ایرلاین‌ها را بالا و پایین می‌کنید و پرواز مناسب را در همان ساعت و تاریخی که برای‌تان مناسب است، پیدا می‌کنید.
  یکی از بهترین، معتبرترین و قابل اعتماد ترین سامانه‌ی خرید اینترنتی بلیط هواپیما، سامانه‌ی علی‌بابا است که محیط بسیار کاربرپسندی دارد و کاربران این سیستم به‌راحتی می‌توانند چه روی رایانه‌ی شخصی، چه لپ‌تاپ یا تلفن همراه به راحتی در این سامانه، از بین 15ایرلاین‌ داخلی، قیمت بلیط کیش را جست‌وجو و متناسب با شرایط خود، بلیط مورد نظر را خریداری کنید. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های بارز این سامانه استرداد آنلاین است. یعنی در هر صورت اگر شرایط سفر مهیا نشد یا نتوانستید پرواز کنید، بلیط را به صورت آنلاین پس دهید و سیستم مبلغ پرداختی شما را خیلی زود به حساب شما بازمی‌گرداند.
  اگر شما جزء آن دسته از صاحبان کسب کار و علاقه‌مند به شرکت در نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی‌سازی و معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در جزیره زیبای کیش هستید، همین حالا به سامانه‌ی علی‌بابا سر بزنید و بین ایرلاین‌های معتبر داخلی، بلیط کیش را متناسب با شرایط خود خریداری کنید و با خیال آسوده خود راهی این جزیره زیبا برای توسعه کسب و کار خود شوید.