اخبار بورس

 • نامزدهای معاون اولی هیلاری: از بیل گیتس و مدیرعامل اپل تا مدیرعامل کوکاکولا

  هیلاری کلینتون در حال بررسی معاونان بالقوه در صورت پیروزی بوده و نام دو غول دنیای فناوری یعنی بیل گیتس و مدیرعامل اپل نیز در میان نامزدان این سمت مشاهده شده است.

  به گزارش پایگاه خبری بورس پرس به نقل از تک کرانچ، طبق ایمیل های افشا شده جان پادستا رییس ستاد انتخاباتی هیلاری کلینتون، وی تمایل دارد تیم کوک مدیر عامل اپل و بیل گیتس موسس مایکروسافت را به عنوان گزینه های احتمالی تصدی پست معاون اولی خود درنظر بگیرد.

  پادستا در ایمیلی که 17 مارس 2016 ارسال کرده به این دو نفر و افرادی دیگری مانند ماری بارا از جنرال موتورز و اورسلا برنز از شرکت زیراکس هم اشاره کرده است. این امر نشان دهنده میزان اتکا و اعتماد هیلاری کلینتون به مدیران شرکت های فناوری و نقشی است که برای این افراد در نظر گرفته است.

  ویکی لیکس در روزهای اخیر انبوهی از ایمیل های پادستا را که در ماه های مارس و اکتبر ارسال شده را افشا کرده و قصد دارد در آینده تعداد بیشتری از این ایمیل ها را نیز منتشر نماید. خود این فرد به هک شدن حساب ایمیل خود اعتراف کرده، هر چند صحت اطلاعات افشا شده را تایید نکرده است. وی انگشت اتهام را به سمت جان استون دستیار ترامپ گرفته و وی را به همکاری با جولیان آسانژ موسس ویکی لیکس متهم کرده است.

  از جمله افراد جالب دیگری که در میان نامزدهای معاون اولی هیلاری کلینتون هستند می توان به هووارد شولتز رییس استارباکس، موتار کنت مدیرعامل کوکاکولا و ... اشاره کرد.

  انتهای پیام