اخبار اقتصادی

 • فروش یک میلیونی برند لوکس بیوک

  جنرال موتورز از ابتدای سال جاری میلادی تا سپتامبر، بیش از یک میلیون خودروی برند لوکس بیوک را در سراسر جهان به فروش رسانده است.

  به گزارش ایسنا، این فروش دستاورد تغییر رویکرد این برند از سدانهای بزرگی که مشتریان سالمند دارند، به مدلهای شاسی بلند و فروش بالا در بازار چین است.

  بیوک یک میلیون و ۴۶ هزار و ۷۴۶ خودرو از ابتدای سال ۲۰۱۶ تا سپتامبر در سراسر جهان فروخت که ۲۳ درصد نسبت به مدت مشابه در سال ۲۰۱۵ رشد کرده است. شاسی بلند کوچک بیوک انویژن در مدت ۹ ماه، بیش از ۲۰۰ هزار دستگاه فروش جهانی داشته است.

  بیش از ۸۶۰ هزار دستگاه بیوک یا بیش از ۸۲ درصد از فروش ۹ ماهه این برند در چین فروخته شده است. در مقابل فروش این برند در آمریکا اندکی بیش از ۱۶ درصد کل فروش بوده است.

  جنرال موتورز اعلام کرده است بیوک برای چهارمین رکورد سالانه فروش جهانی متوالی آماده می شود.

  چین بزرگترین بازار بیوک است و در نیمه اول امسال، ۳۸ درصد از همه فروش جنرال موتورز را تشکیل داد. سهم جنرال موتورز از بازار چین ۱۴.۹ درصد در سال گذشته بود.

  بر اساس گزارش رویترز، مدیر شرکت جنرال موتورز چین اوایل امسال اعلام کرد تمایل مصرف کنندگان چینی به برندهای لوکس می تواند کمک کند این کشور بزرگترین بازار جهانی کادیلاک در پنج تا ۱۰ سال آینده شود.

  انتهای پیام