شبکه اطلاع رسانی طـــــــــــلا، ســکـــــــــــه و ارز
فناوری
 • بهترین جاروبرقی‌های بازار که باید بخرید!

  در ادامه معرفی بهترین لوازم خانگی برقی به سراغ یکی از لوازمی می‌رویم که برای اولین‌بار در سال 1860 طراحی و در اوایل قرن بیستم به‌صورت تجاری وارد بازار شد. در سال‌های اخیر چندین شرکت شروع به تولید جاروبرقی‌های هوشمند کرده‌اند، البته این محصولات هنوز در بازار جایگاه مناسبی نداشته و تا فراگیر شدن این تکنولوژی باید صبر کرد. جاروبرقی‌های خانگی دسته‌بندی‌های مختلفی دارند که در این میان دو نوع کیسه‌دار و بدون کیسه، رایج‌ترین دسته‌بندی محسوب می‌شود. در مقاله زیر به معرفی بهترین جاروبرقی‌هایی که می‌توانید در بازار ایران خریداری کنید، می‌پردازیم. با ما همراه باشید.

  برای اولین پیشنهاد به‌ سراغ یکی از برندهای داخلی می‌رویم. پارس خزر که پیشینه خوبی در تولید لوازم خانگی دارد، جاروبرقی‌های مناسبی را روانه بازار کرده است. مدل پیشنهادی وزنی برابر با 8.8 کیلوگرم داشته و از نوع کیسه‌دار است. قدرت موتور 1700 وات، سیم جمع‌کن خودکار، لوله تلسکوپی، نشانگر پر بودن مخزن، دکمه تنظیم قدرت مکش روی دستگیره، قابلیت چرخش 360 درجه لوله خرطومی و میکرو فیلتر ویژگی‌های این محصول را تشکیل می‌دهند.

  حدود قیمت: 315.000 تومان (گارانتی پارس خزر)

  اسنوا دومین برند داخلی محسوب می‌شود که در لیست پیشنهادی ما دارای نماینده است. این جاروبرقی کیسه‌دار دارای قدرت موتور 2000 وات و توان مکش 350 وات است. فیلتر خروجی این مدل HEPA بوده و گنجایش مخزن آن نیز 3.5 لیتر است. از ویژگی‌های این محصول می‌توان به لوله تلسکوپی، فیلتر بهداشتی، کنترل بر روی دسته و رتبه انرژی A اشاره نمود.

  حدود قیمت: 420.000 تومان (گارانتی انتخاب سرویس حامی)

  محصول پیشنهادی بعدی از برند ژاپنی پاناسونیک بوده که البته مدل ذکر شده ساخت کشور مالزی است. صدای تولیدی 65 دسی‌بلی این دستگاه تقریبا زیاد ارزیابی می‌شود. قدرت موتور 1900 وات، لوله تلسکوپی، شعاع کارکرد 8 متر، کیسه دائم، گنجایش مخزن 6.0 لیتر، دستگیره با طراحی جدید سابر، نازل دو بخشی، قابلیت تغییر قدرت مکش و فیلتر آنتی‌باکتریال ویژگی‌های این محصول را تشکیل می‌دهند.

  حدود قیمت: 590.000 تومان (گارانتی آژند سرویس)

  تفال یک شرکت فرانسوی بوده که بیشتر در زمینه تولید لوازم آشپزی فعالیت دارد، البته می‌توانید تجهیزات دیگری از این شرکت همانند اتو و جاروبرقی را نیز در بازار پیدا کنید. این مدل از نوع کیسه‌دار بوده و دارای قدرت موتور 2200 وات است. لوله تلسکوپی، فیلتر بهداشتی، HEPA 12، نشانگر پر بودن مخزن، طول کابل 8.6 متر، کنترل بر روی دسته، تنظیم قدرت مکش از روی دستگاه و سیم جمع‌کن خودکار ویژگی‌های این مدل را تشکیل می‌دهند.

  حدود قیمت: 740.000 تومان (گارانتی پرکیش)

  به سراغ محصولی دیگر از برند پاناسونیک می‌رویم. این جاروبرقی کیسه‌دار از موتوری با قدرت 2300 وات بهره می‌برد. صدای تولیدی توسط این مدل 65 دسی‌بل بوده و گنجایش مخزن آن 6.0 لیتر است. از ویژگی‌های این دستگاه می‌توان به شعاع کارکرد 8 متر، لوله تلسکوپی جادویی، فیلتر خروجی HEPA، دستگیره جدید سابر، نازل دو بخشی و قابلیت تنظیم قدرت مکش متغیر اشاره کرد. این جاروبرقی تولید کشور مالزی است.

  لیست قیمت ماشین لباس‌شویی بوش در بازار ایران

  حدود قیمت: 850.000 تومان (گارانتی آژند سرویس)

  جاروبرقی معرفی شده یکی از محصولات پرقدرت برند هلندی فیلیپس محسوب می‌شود. این مدل از نوع کیسه‌دار بوده و دارای قدرت موتور 2200 وات و توان مکش 500 وات است. این محصول وزنی برابر با 6.3 کیلوگرم داشته و از سیم جمع‌کن خودکار بهره می‌برد. طول کابل 7 متر، شعاع کارکرد 10 متر، فیلتر خروجی HEPA 13، گنجایش مخزن 4 لیتر و وجود نازل کوچک ویژگی‌های این مدل را تشکیل می‌دهند.

  حدود قیمت: 1.100.000 تومان (گارانتی شکوفا سرویس)

  پاناسونیک محصولات باکیفیت زیادی در بازار دارد، بنابراین در لیست پیشنهادی ما نیز نمایندگان زیادی از این برند موجود است. این مدل از نوع کیسه‌دار بوده و وزنی برابر با 9.5 کیلوگرم دارد. موتور 2000 واتی این جاروبرقی تنها 63 دسی‌بل صدا تولید می‌کند که بسیار مناسب است. این محصول تولید کشور ژاپن بوده که خود نشانگر کیفیت بالای بدنه و قطعات استفاده شده در آن است. از ویژگی‌های این دستگاه می‌توان به کابل 5 متری، فیلتر خروجی Anti Bacteria، گنجایش مخزن 6 لیتر، دستگیره سابر و کنترل نیرو اشاره کرد.

  حدود قیمت: 1.250.000 تومان (گارانتی آژند سرویس)

  برند آلمانی بوش تولیدکننده محصولات باکیفیتی است که البته در ازای این کیفیت بالا باید مبلغ زیادی پول نیز هزینه کنید. متاسفانه صدای تولیدی توسط موتور 1800 واتی این مدل برابر 74 دسی‌بل بوده که بسیار زیاد ارزیابی می‌شود. طول کابل درنظر گرفته شده برای این جاروبرقی 15 متر است که آن را از دیگر مدل‌های موجود در بازار متمایز می‌سازد. سیم جمع‌کن خودکار، لوله تلسکوپی، فیلتر خروجی HEPA، کیسه یکبار مصرف، نشانگر پر بودن مخزن، گنجایش 4.5 لیتری مخزن، عملکرد QuattroPower و سیستم Powerprotect ویژگی‌های این محصول را تشکیل می‌دهند.

  حدود قیمت: 1.430.000 تومان (گارانتی سیهاوی)

  برای آخرین محصول پیشنهادی به سراغ یکی از قدرتمندترین محصولات موجود در بازار می‌رویم. این دستگاه پاناسونیک ساخت کشور ژاپن بوده و از نوع کیسه‌دار است. اگرچه این جاروبرقی وزنی برابر با 10 کیلوگرم دارد ولی باتوجه به قدرت 2500 واتی آن می‌توان از وزنش چشم‌پوشی کرد. ویژگی‌های این محصول را لوله تلسکوپی، فیلتر بهداشتی، فیلتر خروجی HEPA، طول کابل 7 متر، گنجایش 6 لیتری مخزن، غلتک نرم، ضربه‌گیر نرم و نازل‌های 3D-EZ تشکیل می‌دهند.

  حدود قیمت: 1.580.000 تومان (گارانتی آژند سرویس)