شبکه اطلاع رسانی طـــــــــــلا، ســکـــــــــــه و ارز
اخبار طلا و سکه
 • حباب سکه به ۴۰۰ هزار تومان رسید

  کاهش ۱۰۰ هزار تومانی قیمت سکه نسبت به روز گذشته/

  روز/ کاهش ۱۰۰ هزار تومانی قیمت سکه نسبت به روز گذشته/ حباب سکه به ۴۰۰ هزار تومان رسیدعبادالله محمدولی، رئیس انجمن صنفی کارفرمایان صنعت طلا و جواهر در گفت‌وگو با  باشگاه خبرنگاران جوان، با بیان اینکه قیمت سکه نسبت به روز گذشته ۱۰۰ هزار تومان کاهش داشته است، گفت: امیدواریم که قیمت‌ها به ثبات برسند.

  رئیس انجمن صنفی کارفرمایان صنعت طلا و جواهر با اشاره به اینکه هر مثقال طلا نسبت به روز گذشته ۲۶ هزار تومان کاهش قیمت داشته است، اظهار کرد: هر گرم طلای ۱۸ عیار نسبت به روز گذشته ۴ هزار تومان کاهش داشته است.

  به گفته محمدولی، اونس جهانی طلا نسبت به روز گذشته ۲۰ دلار کاهش قیمت داشته است.

  رئیس انجمن صنفی کارفرمایان صنعت طلا و جواهر با بیان اینکه امروز حباب سکه ۴۰۰ هزار تومان کاهش قیمت داشته است، افزود: حباب نسبت به روز گذشته ۱۰ هزار تومان کاهش پیدا کرده است.

  محمدولی با تأکید بر اینکه در سه روز ابتدای هفته، روند بازار سکه رو به افزایش بوده است، تصریح کرد: بازار از روز گذشته تا امروز، روند کاهشی به خود گرفته است.

  رئیس انجمن صنفی کارفرمایان صنعت طلا و جواهر اظهار کرد: باتوجه به شرایط فعلی اقتصاد کشور، نمی‌توان ارزیابی دقیقی از بازار داشت.

  در جریان معاملات امروز بازار آزاد تهران، سکه و طلا روند کاهشی به خود گرفت. روز گذشته قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۴ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان معامله شده بود در حالیکه امروز این قطعه سکه با قیمت ۴ میلیون و ۶۲۵ هزار تومان معامله شد.

  سایر مسکوکات هم با کاهش محسوسی قیمت روبه‌رو شدند و سکه طرح قدیم ۴ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان، نیم سکه ۲ میلیون و ۳۴۰ هزار تومان، ربع سکه یک میلیون و ۵۳۰ هزار تومان و سکه گرمی ۹۷۰ هزار تومان داد و ستد شد.

  همچنین امروز هر اونس طلا در بازار‌های جهانی به یک هزار و ۴۳۵ دلار و ۹۶ سنت رسید. در این بین هر گرم طلای ۱۸ عیار با قیمت ۴۳۵ هزار و ۳۸۳ تومان داد و ستد شد در حالی که این قطعه از طلا روز گذشته گرمی ۴۳۹ هزار تومان معامله شده بود.