شبکه اطلاع رسانی طـــــــــــلا، ســکـــــــــــه و ارز
فناوری
 • تیم های برتر مسابقات LCS Summer بازی League of Legends؛ هفته دوم

  رتبه‌بندی تیم‌های حاضر در مسابقات LCS Summer 2019 بازی League of Legends بعد از اتمام هفته دوم رقابت‌ها با تغییرات جالبی همراه بود.

  دومین هفته رقابت‌های مسابقات LCS Summer 2019 بازی League of Legends به پایان رسید و تیم Optic Gaming باز هم باختی را تجربه نکرد و به عنوان تیم صدرنشین مسابقات معرفی شد. در هفته دوم رقابت‌ها که طی دو روز پیگیری شد، دَه بازی برگزار شد که در نهایت تیم‌های Golden Guardians و Cloud9 اولین باخت خود را تجربه کردند و راه برای صدرنشینی بازیکنان تیم C9 هموار شد.

  رنکینگ تیم‌ها پس از اتمام رقابت‌های هفته دوم

  جایگاهتیمبردباخت
  ۱Optic Gaming۴۰
  ۲Golden Guardians
  ۳۱
  ۳Cloud9۳۱
  ۴Clutch Gaming۲۲
  ۵Counter Logic Gaming۲۲
  ۶Team Liquid۲۲
  ۷Team SoloMid۲۲
  ۸Echo Fox۱۳
  ۹FlyQuest۱۳
  ۱۰100 Thieves۰۴

  از مهم‌ترین اتفاقات هفته دوم می‌توان به صعود چهار پله‌ای تیم Clutch Gaming اشاره کرد که بعد از پیروزی این تیم در مقابل تیم‌های Golden Guardians و 100 Thieves رقم خورد. در سمت دیگر تیم Cloud9 با باختی که در مقابل تیم Golden Guardians تجربه کرد جایگاه نخست جدول را از دست داد و بعد از اتمام رقابت‌های هفته دوم در جایگاه سوم قرار گرفت. بازیکنان تیم Echo Fox نیز هفته سختی را سپری کردند و با شکست در مقابل تیم‌های Cloud9 و Team SoloMid با چهار پله سقوط در جایگاه هشتم جدول جای گرفتند.

  دانلود از آپارات

  مجموع جوایز مسابقات League of Legends Championship Series Summer 2019 مبلغ ۲۰۰ هزار دلار است که نیمی از آن به قهرمان رویداد تعلق می‌گیرد. لازم به ذکر است که تیم‌ قهرمان این سری مسابقات به صورت مستقیم به مرحله گروهی جام‌جهانی بازی League of Legends صعود می‌کند و تیم‌های دوم تا ششم، بسته به جایگاهی که کسب کنند امتیاز مربوط به مسابقات World Championship را به‌دست می‌آورند. علاقه‌مندان به دیدن رقابت‌های مسابقات LCS Summer می‌توانند با مراجعه به کانال RiotGames در توییچ یا کانال lolesports در یوتیوب به دیدن بازی‌ها بپردازند. زمان و تاریخ تمامی بازی‌های هفته سوم به وقت تهران در جدول زیر ذکر شده است.

  LCS SUmmer 2019 League of Legends

  زمان برگزاری رقابت‌های هفته سوم

  FlyQuest۲۶ خرداد۰۱:۳۰Team Liquid
  Optic Gaming۲۶ خرداد۰۲:۳۰Cloud9
  Echo Fox۲۶ خرداد۰۳:۳۰Counter Logic Gaming
  Team SoloMid۲۶ خرداد۰۴:۳۰Clutch Gaming
  Golden Guardians۲۶ خرداد۰۵:۳۰100 Thieves
  Team Liquid۲۶ خرداد۲۳:۳۰Optic Gaming
  100 Thieves۲۷ خرداد۰۰:۳۰Echo Fox
  Cloud9۲۷ خرداد۰۱:۳۰Team SoloMid
  Clutch Gaming۲۷ خرداد۰۲:۳۰FlyQuest
  Counter Logic Gaming۲۷ خرداد۰۳:۳۰Golden Guardians