شبکه اطلاع رسانی طـــــــــــلا، ســکـــــــــــه و ارز
اخبار طلا و سکه
 • ثبت نام دوره های آزاد دانشگاه طلا و جواهر

  مرکز اموزشی علمی کاربردی اتحادیه فروشندگان و سازندگان طلا ،جواهر ،نقره و سکه تهران تحت نظر دانشگاه جامع علمی کاربردی برای دوره های جدید ثبت نام می کند.

  به گزارش سایت طلا مرکز اموزشی علمی کاربردی اتحادیه فروشندگان و سازندگان طلا ،جواهر ،نقره و سکه تهران با بهره گیری از اساتید مختلف ، مجرب و دانشگاهی و اعطای گواهینامه بین المللی تحت نظر دانشگاه جامع علمی کاربردی است.

  خانم فخاری مدیریت این مرکز در این باره گفت: دراین مرکز علاوه بردوره های کاردانی و کارشناسی و دوره  ازاد ، دوره های  جدید تک پودمان و تک درس نیز  جزو اولویتهای این مرکز می باشد .در این مرکز 7 دوره اموزشی انجام می شود.

  وی در ادامه  افزود: 4 دوره اول این مرکز تک پودمان است که دانشجو 160 ساعت اموزش می بیند و بعد از گذراندن 4 یا 5 دوره در تک پودمان می تواند معادل مدرک کاردانی از دانشگاه جامع کاربردی را اخذ کند. اما 3 دوره اخر جدول  فوق که جزو تک درس این مجموعه است و در هیچ اموزشگاهی در ایران تدریس نمی شود و کاملا تخصصی در مرکز علمی کاربردی  است .

  شایان ذکر است این مکان تنها مرکز علمی و اکادمیک در ایران است که مجوز برگزاری دورهای فوق و دوره مقطع کاردانی و کارشناسی را دارد و اما اعتبار این مدرک به 2 دلیل حایز اهمیت و بین المللی است: نخست آنکه این مجموعه تحت نظر دانشگاه جامع علمی کاربری و این دانشگاه تحت نظر وزارت علوم می باشد. و دوم آنکه از طرفی این مرکز تحت نظر اتحادیه طلا و جواهر تهران است و این اتحادیه  تحت نظارت سازمان صنعت ،معدن و تجارت است.

  وی در پایان تاکید کرد:   تفاوت این مرکز با سایر اموزشگاههای سراسر کشور  این است که سایر مراکز تحت نظر سازمان فنی و حر فه ای هستند و تا سطح دیپلم ارایه مدرک می کنند ولی مرکز ما با افتخار مدعی این است که در سطح دانشگاهی عمل می کنیم . 

  خانم فخاری همچنین ابراز امیدواری کرد که در اینده نزدیک و با هدف گسترش علم در صنعت طلا و جواهردر سایر استانها به اعطای نمایندگی در شهرهای بزرگ تحت نظر دانشگاه جامع علمی کاربردی  اقدام نماید.

  انتهای پیام /