شبکه اطلاع رسانی طـــــــــــلا، ســکـــــــــــه و ارز
اخبار طلا و سکه
 • قیمت ارز و سکه امروز ۹۸/۳/۱

  قیمت سکه تمام‌بهار آزادی در بازار تهران امروز به ۴ میلیون و ۸۱۷ هزار تومان و قیمت طلای ۱۸عیار هم ۴۳۷ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است.

  به گزارش مشرق، امروز در بازار آزاد قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید با افزایش نسبت به آخرین قیمت‌های روزکاری قبل در قیمت ۴ میلیون و ۸۱۷ هزار تومان و سکه بهار آزادی طرح قدیم ۴ میلیون و ۶۹۰ هزار تومان معامله می‌شود.

  در بازار آزاد هر قطعه نیم سکه بهار آزادی ۲ میلیون و ۶۶۸ هزار تومان، ربع سکه یک میلیون و ۷۱۸ هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی یک میلیون و ۲۳ هزار تومان فروخته می‌شود.

  سکه تمام‌بهار آزادی ۴ میلیون و ۸۱۷ هزار تومان
  سکه‌بهارآزادی طرح قدیم ۴ میلیون و ۶۹۰ هزار تومان
  نیم‌سکه بهارآزادی ۲ میلیون و ۶۶۸ هزار تومان
  ربع‌سکه یک میلیون و ۷۱۸ هزار تومان
  سکه‌گرمی یک میلیون و ۲۳ هزار تومان

  قیمت طلای ۱۸ عیار هم ۴۳۷ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است. ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۲۷۳.۶ دلار معامله می‌شود.

  قیمت هرگرم طلای ۱۸ عیار ۴۳۷ هزار تومان
  قیمت هرگرم‌طلای ۲۴ عیار ۵۸۲ هزار و ۷۰۰ تومان
  قیمت هرمثقال طلا یک میلیون و ۸۹۸ هزار تومان
  قیمت‌اونس‌طلا ۱۲۷۳.۶ دلار

  صرافی‌های بانک‌ها هم‌اکنون قیمت دلار را برای فروش به مردم، با افزایش ۲۰۰ تومانی نسبت به روز قبل، ۱۳ هزار و ۹۵۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۳ هزار و ۸۵۰ تومان خریداری می‌کنند.

  قیمت دلار ۱۳ هزار و ۹۵۰ تومان
  قیمت یورو ۱۵ هزار و ۸۵۰ تومان
  قیمت درهم ۳ هزار و ۹۰۸ تومان
  قیمت پوند انگلیس ۱۸ هزار و ۲۵۰ تومان

  برهمین‌اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها، ۱۵ هزار و ۸۵۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۵ هزار و ۷۵۰ تومان است. قیمت خرید و فروش یورو نسبت به روز کاری قبل ۲۰۰ تومان افزایش یافته است.