شبکه اطلاع رسانی طـــــــــــلا، ســکـــــــــــه و ارز
جهان
 • هیوندای توسان Nلاین راهی بازار انگلستان می شود

  گروه بین الملل: هیوندای انگلستان قیمت و جزئیات توسان N لاین را اعلام کرده که اواخر ماه جاری در بازار این کشور عرضه خواهد شد.


  گروه بین الملل: هیوندای انگلستان قیمت و جزئیات توسان N لاین را اعلام کرده که اواخر ماه جاری در بازار این کشور عرضه خواهد شد.

  به گزارش خبرخودرو، این شاسی بلند اسپرت دارای عناصر بدنه الهام گرفته از طیف مدل های عملکرد بالای N هیوندای با سپرهای جلو و عقب سفارشی، طرح جلوپنجره مشبک تیره شده با قاب کرومی تیره است.

  رینگ های آلیاژی 19 اینچی، قاب آینه های کناری و اسپویلر عقب این خودرو همگی به رنگ مشکی براق درآمده اند تا بیش تر بر ماهیت اسپرت خودرو تمرکز شود. چراغ های جلو با قاب مشکی، LEDهای دید در روز و قاب شیشه تیره شده با ترکیب دستگیره های در هم رنگ بدنه نیز به ارتقای ظاهری این خودرو کمک کرده اند.

  تغییرات کابین برای توسان N لاین شامل صندلی های اسپرت روکش چرمی با برند N با دوخت قرمز است که روی فرمان چرمی با برند N نیز دیده می شود. پدال های آلیاژی و اهرم دنده N روکش چرمی با دوخت قرمز نیز بخشی دیگر از ویژگی های کابین این خودرو است. مدل های توسان N لاین T-GDi علاوه بر تغییرات بدنه و کابین دارای اصلاحاتی دینامیک در مقایسه با مدل های اصلی هستند.

  توسان N لاین هم چنین معرف موتور 1.6 لیتری CRDi 48 Volt Hybrid جدید است که جایگزین نیرومحرکه 1.6 لیتری دیزلی می شود.