شبکه اطلاع رسانی طـــــــــــلا، ســکـــــــــــه و ارز
اخبار طلا و سکه
 • قیمت سکه و ارز امروز ۹۸/۰۲/۲۸

  قیمت سکه تمام‌بهار آزادی در بازار تهران امروز به ۴ میلیون و ۹۴۱ هزار تومان و قیمت طلای ۱۸عیار هم ۴۵۲ هزار و ۷۰۰ تومان ارزش‌گذاری شده است.

  به گزارش مشرق، امروز در بازار آزاد قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید با تغییر جزئی نسبت به آخرین قیمت‌های روزکاری قبل در قیمت ۴ میلیون و ۹۴۱ هزار تومان و سکه بهار آزادی طرح قدیم ۴ میلیون و ۸۱۰ هزار تومان معامله می‌شود.

  در بازار آزاد هر قطعه نیم سکه بهار آزادی ۲ میلیون و ۷۳۸ هزار تومان، ربع سکه یک میلیون و ۷۳۸ هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی ۹۹۷ هزار تومان فروخته می‌شود.

  سکه تمام‌بهار آزادی ۴ میلیون و ۹۴۱ هزار تومان
  سکه‌بهارآزادی طرح قدیم ۴ میلیون و ۸۱۰ هزار تومان
  نیم‌سکه بهارآزادی ۲ میلیون و ۷۳۸ هزار تومان
  ربع‌سکه یک میلیون و ۷۳۸ هزار تومان
  سکه‌گرمی ۹۹۷ هزار تومان

  قیمت طلای ۱۸ عیار هم ۴۵۲ هزار و ۷۰۰ تومان ارزش‌گذاری شده است. ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۲۷۷.۸ دلار معامله می‌شود.

  قیمت هرگرم طلای ۱۸ عیار ۴۵۲ هزار و ۷۰۰ تومان
  قیمت هرگرم‌طلای ۲۴ عیار ۶۰۳ هزار تومان
  قیمت هرمثقال طلا یک میلیون و ۹۵۶ هزار تومان
  قیمت‌اونس‌طلا ۱۲۷۷.۸ دلار

  صرافی‌های بانک‌ها هم‌اکنون قیمت دلار را برای فروش به مردم، با کاهش ۱۰۰ تومانی نسبت به دیروز ۱۴ هزار و ۵۵۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۴ هزار و ۴۵۰ تومان خریداری می‌کنند.

  قیمت دلار ۱۴ هزار و ۵۵۰ تومان
  قیمت یورو ۱۶ هزار و ۵۰۰ تومان
  قیمت درهم ۴ هزار و ۱۷ تومان
  قیمت پوند انگلیس ۱۸ هزار و ۷۶۸ تومان

  برهمین‌اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها، ۱۶ هزار و ۵۰۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۶ هزار و ۴۰۰ تومان است. قیمت خرید و فروش یورو نسبت به دیروز ۱۰۰ تومان کاهش یافته است.