کالایاب
اخبار بازار ارز
 • تحقیق و تفحص از روند مبارزه با قاچاق کالا و ارز تصویب شد

  آقاپور در تشریح جلسه امروز کمیسیون انرژی:

  عضو هیات رئیسه کمیسیون اقتصادی با بیان اینکه لایحه ایجاد 7 منطقه آزاد تجاری - صنعتی و 12 منطقه ویژه اقتصادی مجددا بررسی شد، گفت: کمیسیون اقتصادی گزارش تحقیق و تفحص از روند مبارزه با قاچاق کالا و ارز را تصویب کرد.

  معصومه آقاپور علیشاهی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در تشریح جلسه امروز (دوشنبه 26فرودین‌ماه) از رای‌گیری نمایندگان درخصوص گزارش هیات تحقیق و تفحص از روند مبارزه با قاچاق کالا و ارز و  بررسی لایحه ایجاد 7 منطقه آزاد تجاری و صنعتی و 12 منطقه ویژه اقتصادی خبر داد.

  کمیسیون اقتصادی گزارش تحقیق و تفحص از روند مبارزه با قاچاق کالا و ارز را تصویب کرد

  نماینده مردم شبستر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: گزارش تحقیق و تفحص از روند مبارزه با قاچاق کالا و ارز در کمیسیون اقتصادی رای و تایید لازم را کسب کرد و اکنون آماده ارسال به هیات رئیسه جهت طرح در صحن علنی است.

  بررسی مجدد لایحه ایجاد 7 منطقه آزاد تجاری - صنعتی و 12 منطقه ویژه اقتصادی

  وی با بیان اینکه دستور دیگر امروز کمیسیون بررسی لایحه ایجاد 7 منطقه آزاد تجاری - صنعتی و 12 منطقه ویژه اقتصادی بود، افزود: براین اساس لایحه مذکور که با ایراداتی ازسوی شورای نگهبان رو به رو شده است مجددا مورد بحث و بررسی نمایندگان عضو کمیسیون اقتصادی و کارشناسان مربوطه قرار گرفت.

  امشب؛ نمایندگان کمیسیون اقتصاد با وزیر اقتصاد دیدار می‌کنند

  عضو هیات رئیسه کمیسیون اقتصادی همچنین یاداور شد: نشست و دیدار اعضای کمیسیون اقتصادی با وزیر اقتصاد امشب در وزارتخانه اقتصاد  برگزار خواهد شد./

  پایان پیام